Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Administrator
Monko! Najbardziej podoba mi się pasiak!! Dziewczyno wyszło lepiej niż ze sklepu i te samodzielne kompozycje z koralików - należą Ci się wielkie brawa :)
Spodnie i żakiecik tez niczego sobie ale... moje serce zdobył pasiak :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WoW REWLACJA jestem pod wielkim wrażeniem B-)B-)B-)B-)B-)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napracowałaś się dziewczyno!!
dla mnie jeans górą :D
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj MONKA
TY na prawdę dobrze się zapowiadasz jako zawodowa krawcowa. Twoje rzeczy są b. ciekawe i ładne, troszkę kuleje wykończenie, ale to uwierz mi da siĘ poprawić poprzez trening- POMOŻEMY
Jak na początkującą to świetni sobie radzisz-na prawdę B-)
Urzekło mnie to, że się nie poddajesz i nie załamujesz- UPÓR I CIERPLIWOŚĆ-to cechy dobrej krawcowe i TY TO MASZ
Nie wolno ci się niepowodzeniami przejmować, bo to są rzeczy błahe. Tak czy siak: powolutku, ale z uśmiechem :D i do przodu I prosimy o następne rzeczy
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja po prostu bardzo to lubie, szycie to dla mnie niesamowita frajda. Wiem, że muszę popracować nad lewymi stronami, bo one są tragiczne... Nie mam overlocka, a ten zygzak tak brzydko wygląda.
Już szyję kolejną tuniczkę, jak skończę to wkleję zdjęcie.

Pasiak tak się spodobał moim koleżankom, że chcą, żebym uszyła im takie same hehe

A przyznam, że na początku się ze mnie śmiały jak mówiłam, że moją pasją jest szycie, mówiły:" jak dziewczyna, która ma 22 lata może szyć?"

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monko, gratuluję, wspaniałe ubrania! :)
Co do lewej strony - sama zaczynam przemyśliwać nad overlockiem. Teraz jestem na etapie żakietu bez podszewki i po prostu lewa strona jest dla mnie nie do przełknięcia.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W żakiecie szwy możecie wykończyć lamówką, będzie jeszcze bardziej elegancko.
Moim faworytem jest pasiak, chętnie bym zobaczyła te rękawy na sylwetce.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo podobają mi się uszyte przez Ciebie ubrania. Fajne wybierasz materiały. Zewnętrzna strona wcale nie zdradza, że jesteś początkująca, a wewnętrzna niech będzie na razie twoją tajemnicą :D (skądś to znam).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dobrze napisane :D lewa strona to tajemnica, choć idzie już mi coraz lepiej...
Mam dwie kolejne tuniczki i taką spódniczkę fakbankową w drobne kwiatuszki na szerokiej gumie-muszę zrobić zdjęcia to wtedy ocenicie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Falbankowa spódniczka, różowa tuniczka (super wygląda jak ją ubiorę) i kwiatowa tuniczka (taka sobie :)) coś się dekolt zle układa i przede wszystkim jest za duży i muszę ubierać coś pod nią...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.