Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Niespodzianka
MONKA ty to szyłaś, czy kupiłaś? Są bardzo ładne. Ciekawy jestem jak by wyglądało na figurze.
POZDRAWIAM:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
MONKA ty to szyłaś, czy kupiłaś? Są bardzo ładne. Ciekawy jestem jak by wyglądało na figurze.
POZDRAWIAM:)
A ten nzów tylko o jednym :D

Monko wielkie brawa dla Ciebie - każdy ciuszek bardzo mi się podoba!! Najbardziej różowa tunika bo przepadam za tym kolorem :] Szyjesz coraz lepiej, jestem z Ciebie dumna :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Susanna napisała 2010-04-30 08:36:32
A ten nzów tylko o jednym :D

A tak:-S chodzi mi oto, że Wy dziołchy jesteście bardzo młode i śliczne to dlaczego boicie się pokazać w tym co szyjecie?
Co- na starość, kiedy to będziecie pomarszczone? To jest Was czas, to jest to miejsce, gdzie można się pokazać/ pochwalić Nie ma co się bać.
A przy tym oglądamy daną rzecz układającą się na figurze. I nie jest najważniejsze czy ma się tu i ówdzie gdzieś tłuszczyk/sadło
My jako naród jesteśmy za bardzo wstydliwi-prawda?
POZDRAWIAM:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monko wielkie brawa dla Ciebie - każdy ciuszek bardzo mi się podoba!! Najbardziej różowa tunika bo przepadam za tym kolorem :] Szyjesz coraz lepiej, jestem z Ciebie dumna :)


Dziękuję, dziękuję:)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne ciuszki,trening czyni mistrza.Brawo!Mężczyżni lubią oglądać się za kobietami,tacy już są.Jest to całkiem miłe tylko w tedy gdy nie komentują wyglądu owej pani za głośno.Każdy jest jaki jest,najważniejsze to podobać się sobie.:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monko ,jak ty rozwiniesz skrzydła.Bardzo mi się też podobają ,zwłaszcza ta pierwsza bluzka .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno nic nie szyłam, a to wszystko przez brak czasu, a i przez spaprany swterek, nad którym sie namęczyłam, a on się rozciągnął tak, że z rozmiaru S zrobiło się conaj mniej XL ( kupiłam na alegro ażurkową dzianinę-piękna, ale nie wiem dlaczego tak się rozciągnęła) i jakoś mój zapał do szycia nagle spadł do poziomu zero.
Do uszycia tej spódniczki zainspirowałam się stylizacją dody. Wiem, że doda niekoniecznie prezentuje się ze smakiem, choć muszę stwierdzić, że przechodzi ostatnio stylizacyjną metamorfoze. i coraz więcej rzeczy mi się u mniej podoba.
Mi tak jak tutaj doda jest ubrana bardzo się podoba(włosy, bluzka, spódnica). Buty mi się nie podobają. Czekam na Wasze opinie:).

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
spódnica Dody super - Twój pomysł na zrobienie czegoś podobnego - rewelacyjny. bardzo Ci zazdroszczę młodości i związanej z nią smukłej figury (ale tak pozytywnie zazdroszczę, bo lat temu n też byłam taka szczupła jak Ty) - korzystaj i noś miniówy !!! bo, np ja już niestety nie prezentuję się najkorzystniej w takich spódniczkach. tak mi przykro z tego powodu...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję pajesiu:*
Wbrew pozorom nie jest taka krótka :) do tego grube czarne rajstopki i będzie ok :)
Avatar użytkownika
Administrator
Monko super Ci ta spódniczka wyszła! Bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba :] Fason zupełnie inny od tych spotykanych w sklepach :)


--- Ostatnio edytowane 2010-08-31 08:18:06 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.