Wersja do druku

9 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czekamy na prezentację Twoich pierwszych prac.:papa2:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Takie robótki ręczne to są po prostu małe dzieła sztuki.Wasze robótki są przepiękne i należą Wam się wielkie brawa :oklasky::oklasky::oklasky: Ja kiedyś też robiłam na drutach, na szydełku, wyszywałam serwetki, teraz jakoś ciągle czasu mi brak. Jeden sweterek Wam pokażę, nie będę zakładać odrębnego wątku, bo raczej już nie będę miała się czym w tej dziedzinie pochwalić. Ten sweterek robiłam w roku 1990 i było to nie lada wyzwanie jeśli chodzi o wzór czarno-biały, musiałam uważać żeby równo naciągać wełnę pod spodem, aby wierzch dobrze wyglądał, przyznam się że rękawy wyszły góra odrobinę za szerokie, ale nie miałam siły i czasu już żeby to pruć, bo akurat ten wzór czarno-biały musiałby być pruty, a sweter był prezentem gwiazdkowym dla mojego wówczas przyszłego męża :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WOW :) alez pracochlonny sweterek - podziwiam! Chyba nie mialabym cierpliwosci by zrobic cos takiego. Nie moge sie zebrac by niuni zrobic sweterek a co dopiero dla doroslego :)
ps. pamietam te wzory :D oj modne byly! :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dodam że o ile dobrze pamiętam to sweter jest z opisu z burdy jeszcze z wersji niemieckiej coś tak mi się wydaje, później jeszcze parę robótek z burdy robiłam, sobie sweter, tacie kamizelkę i chyba nic więcej.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zdecydowanie powinnaś wrócić do drutów, Magdo! :) Nie porzucając szycia, oczywiście ;-) Bardzo dobrze ci ten sweter wyszedł!

Ja "dziobię" na drutach i szydełku przed telewizorem. Po wyjściu z szycio-komputerowni ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widząc takie prace aż się chce robić na drutach - podziwiam za profesjonalizm. Ja też niestety szydełkuję sporadycznie ale daje mi to dużo radości. Tak więc przychylam się do wcześniejszej wypowiedzi. Nie rezygnuj z pracy na drutach.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magdo, chylę czoła. Co za precyzja! Bardzo ładny sweter. :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Magdo, ten sweterek jest genialny :)

--- Ostatnio edytowane 2013-03-27 21:55:45 przez darianna ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podobają mi się takie szydełkowane rzeczy, jednak sama nigdy nie miałam do tego cierpliwości, mimo najszczerszych chęci
Avatar użytkownika
Świeżynek
No ładnie:) a ja-pierwsza rzecz- dopiero zrobiłam szalik dla męża, same słupki i półsł. I jeszcze do tego krzywy wyszedł. Chyba im dalej w rzędy, tym ciaśniej zbierałam:-)

9 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.