Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Długo nikt tu nie zaglądał, no to ja się odważę. Myślę że mogę się dołączyć do tego wątku bo chyba nie ma sensu rozpoczynać "swojego". Też trochę szydełkuję, pokażę coś małego (na razie:))

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne i wypracowane
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja sie pochwale obrusikiem kiedys zrobionym, ze wzoru od mojej mamy, nazywam go kwiatki Marylki.
Obrusik gdzieniegdzie na laczeniach popuszczal...ma pare lat musze ponaprawiac

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Naprawiaj AsiuSu naprawiaj, takie serwetki, obrusiki, poduszeczki warte są by o nie dbać. One po prostu "mają duszę", są może i staroświeckie ale jednocześnie takie romantyczne. Poniżej mój obrusik, już trochę latek przeżył... Robiony metodą dołączania poszczególnych rozetek, Twój chyba też dziergany w ten sposób?

--- Ostatnio edytowane 2017-08-08 19:59:30 przez jakłucznik ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, ta sama metoda, Twoj pieknie wykonczony, na bogato a u mnie lancuszek, akurat na moje nerwy. Ja nie mam cierpliwosci, wiec rozetki-kwiatki moge dziubac, ale juz serwetki takie jak Twoje wyzej to podziwiam, ale sama nie zaczne, za trudne....ale koroneczki kocham :D
Wczoraj zaczelam robic naszyjnik, z tego samego wzoru co obrusik. Zrobilam go z mysla o spodniach khaki ktore kupilam, sa wykonczone gdzieniegdzie czerwonym.
Ciesze sie z tej mody ktora wrocila, z moich lat szkolnych :)
Jutro wrzuce , dzis troche juz swiatlo slabe...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A w moich szkolnych latach:D modne były ubrania i dodatki z kolorowych szydełkowych kwadratów Chciałam sobie niedawno zrobić taką kamizelkę z różnych resztek ale te kwadraty były w moim wykonaniu okropnie pokraczne i niekoniecznie kwadratowe, nie mówiąc o tym, że różniły się wielkością
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
również jestem miłośniczką szydełkowania :) przeważnie dziergam zabawki dla dzieci :) oto kilka moich prac :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wisnio Twoje prace sa zachwycajace,
Marianko, moje tez sa rozne,bo grubosc wloczki jest inna, dlatego czerwony duzy na srodku.
Moze maz zrobi mi zapiecie jak nie to bedzie wiazany.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wisnia, Twoje dziergatki (gdzieś na tym Forum spotkałam takie określenie) są przecudne, naprawdę godne pochwały a konik to moim zdaniem mistrzostwo:):):). A tak jeszcze w ramach wspomnień - Ty raczej tego nie pamiętasz ale AsiaSu i Marianka mogą pamiętać - białe koronkowe kołnierzyki, piękne były. Też tak uważacie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiedyś taki kołnierzyk wydziergałam, za wzór posłużył mi kołnierzyk mojej babci. AsiaSu uroczy naszyjnik. a z wiśniowych dziergatek:) najbardziej podoba mi się królisia

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.