Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Widac perfekcje, ale tez cos wiecej, wyobraznie artystyczna..dzieciaki szczesliwe sa w tych czapkach i wywoluja usmiech. Ta czapa z duzymi uszami slodka...duze brawa :oklasky:
Widze napis supelkowo, masz bloga?
Jaklucznik nic nie minelo, dalej jestesmy mlode, tylko opakowanie sie troche zdefasonowalo, powyciagalo, reszta sie nie zmienila, dalej glowa pelna pomyslow i zapalu :D


mam tylko strone na fb :) bardzo dziękuje za te komentarze :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
to dziś tylko kocyk ;) 75x90cm :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć, dziewczyny - jestem tu nowa, ale już pełna podziwu dla Waszych prac :kwiatek:
Ja ostatnio cierpię trochę na brak czasu, ale mam zamiar w najbliższym czasie wziąć się w garść :oczko:
Tymczasem idę dalej pobuszować do forum, pooglądać prace i się poinspirować :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej dziewczyny, udziergałam na drutach ten "ogrzewacz" w ubiegłym roku, ale wtedy jeszcze nie było mnie na Forum więc chwalę się dopiero teraz. Zdjęcie troszkę kłamie - kolor jest zielony, trzy odcienie bo twór jest robiony z 3 włóczek w tym 2 z odzysku. Jeśli dobrze pamiętam - odzyskane to anilana a nowa to akryl (ponoć to inna nazwa anilany, czy tak?). Grzeje porządnie:):)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajny ogrzewacz.

Akryl to sztuczna przędza - mnie osobiście nie grzeje, ale ja dziwna jestem;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
super! ja ciągle ćwicze na drutach :) mam nadzieje, ze kiedyś się naucze tak pięknie dziergać <3
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam pięknie:):). Wisnia, dasz radę. Ja na zimę planuję zrobić skarpety. Czerwone, koniecznie czerwone bo takie najlepiej grzeją - tak twierdzi moja siostra. I co Wy na to?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
haha :D coś w tym jest :D mój małż zawsze kupuje czerwone klapki na muchy bo twierdzi ze czerwone są szybsze :D :D :D ja ostatnio oglądałam na ytb jak dziewczyna robi na drutach żakard dwustronny :szok: wyszło pięknie ale to dla mnie czarna magia :P
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Misie, na drutach umiem wszystko. Szale, czapeczki, skarpetki, nawet koszulkę zrobiłam... Ale kompletnie nie umiem poradzić sobie z ... serduszkiem w 3D. Ze zwykłym też... :(
Macie jakiś prosty, zrozumiały schemat? :(
Gwiazdeczkę też chciałabym umieć zrobić... Totalna amatorka...

--- Ostatnio edytowane 2017-11-15 11:54:13 przez gosława ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
gosława, ja robie na szydełku bez schematów - wszytko z głowy - nie potrafię czytać schematów ale umiem dobrze myśleć szydełkiem, to daje mi możliwość odwzorowania praktycznie każdej szydełkowej zabawki czy rzeczy, ale ogranicza w takich bardzo precyzyjnych pracach jjak np bieżniki czy serwetki. co prawda nie pałam do nich jakaś wielką miłością ale jednak czasem takie koronkowe wzory mogłyby mi sie przydać....
dziś popełniłam czapke na zamówienie - lisek, czapka podszyta futerkiem, a właćiwie to ocieplaną dresówką :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.