Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i oczywiście zapomniałam zapytać - AsiuSu, z czego dziergałaś swój uroczy naszyjnik i czym będziesz go usztywniała?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zielone nici bawelniane czy kordonek kupilam w pasmanteri na Borowskiej, 200 m 5 zl, kolor mi sie spodobal, czerwone gdzies na pchlim targu.
Na temat usztywniania czytalam nie pamietam u ktorej forumowiczki, jakies starsze wpisy, ze dobrze sie usztywnia woda z cukrem 1:1..
pamietacie, wlosy na cukier? :D
Koronkowe kolnierzyki mialam, mysle ze i dzis sa na czasie.

--- Ostatnio edytowane 2017-08-10 17:40:38 przez AsiaSu ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
bardzo dziekuje za miłe komentarze <3 wrzucam jeszcze kilka prac ;)

--- Ostatnio edytowane 2017-08-10 09:50:45 przez Wisnia ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wisnio, wszystko mnie sie podoba, swietne czapki i matka z dzieckiem tez :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
wszystkie prace są prześliczne, ale czapka w liska i sowę po prostu cudowne :oklasky:
________________________________________________________
Nikt nie wierzy we mnie, uwierzę sama w siebie...
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
wszystkie prace są prześliczne, ale czapka w liska i sowę po prostu cudowne :oklasky:
tak po prawdzie to jest wiewiórka :D
dziękuje za komentarze :) uwielbiam szydełkować :) teraz miałam chwilowy przestój w tworzeniu bo połamała mnie rwa barkowa i drętwiały mi palce :/ ale już wracam do żywych i znów złapałam szydełko ;) mam nadzieje że niebawem pokarze coś nowego - mam już kilka projektów które chce zrealizować :)
a tu wrzucam jeszcze kilka moich prac :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wisnia, Twoje prace to po prostu... nie wiem jak nazwać. "Majstersztyk" w każdym calu. Wykonane starannie, widać że wkładasz w to dużo serca. Powiedz proszę - czy pomysły są Twoje czy szukasz gotowych schematów? AsiaSu, ja do usztywniania stosuję krochmal w płynie - nazywa się ługa. No i oczywiście pamiętam włosy na cukier, przedtem koniecznie musiały być natapirowane:):):)...żeby nie padało, żeby nie padało, żeby nie padało...Ech, młodości - dlaczego tak szybko minęłaś?:(:(
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
wszystko robie z głowy :) jestem całkowitym samoukiem i nie potrafie czytać schematów, ale dobrze wychodzi mi myślenie szydełkiem :) czasem podpatruje coś w necie ale z szacunku dla autorów, nigdy nie odwzorowuje niczego 1:1 :) staram sie bardzo by wszystko było równe i zrobione dobrze :P jestem zboczona jeśli chodzi o wykańczanie prac :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wisnia bardzo zdolny z ciebie samouk :)piękności tworzysz :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widac perfekcje, ale tez cos wiecej, wyobraznie artystyczna..dzieciaki szczesliwe sa w tych czapkach i wywoluja usmiech. Ta czapa z duzymi uszami slodka...duze brawa :oklasky:
Widze napis supelkowo, masz bloga?
Jaklucznik nic nie minelo, dalej jestesmy mlode, tylko opakowanie sie troche zdefasonowalo, powyciagalo, reszta sie nie zmienila, dalej glowa pelna pomyslow i zapalu :D

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.