Wersja do druku

25 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Susanna życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i miłości na całe Wasze wspólne życie.
Sukienka bardzo ładna. Świetnie pasowała do Ciebie. Drapowania i rękawki dodały jej dużo uroku.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
http://www.youtube.com/watch?v=V_B3nCql2tk&feature=related


....i na deser zostawiłem sobie uroczą Administratorkę i Jej Wybrańca losu../sorry nie pamiętam imienia/
Ode mnie dla WAS kochani:



http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0

100 lat w zdrowiu w zgodzie i miłości (szkoda,że nie ma ikony kieliszka)
... i życzę Wam dużo:dzieci


http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0

Suknia piękna i welon też.
Bardzo mi się podoba Twój bukiet- jest taki wyrazisty,to lubię/moja żona 15lat temu też taki podobny miała/

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Niespodzianka
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus pięknie wyglądałaś .
A osoba która powiedziała te słowa "moja suknia była za skromna i... brzydka "
Możesz być PEWNA że całym sercem Ci zazdrościła .Tego jak wyglądałaś . Całusy :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wszystkiego najlepszego Susanno!:) Twoja suknia była przeurocza - te rozcięcia w rękawach cudne! Jeszcze raz wszyswkiego dobrego na nowej drodze życia:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję raz jeszcze za życzenia. Przesyłam WSZYSTKIM wielkiego całuska :) Podnieśliście mnie na duchu opiniami o sukience :) Choć tak prawdę mówiąc to czułam się w niej cudownie a mężowi jak się podobałam :D i to chyba najważniejsze jeśli chodzi o ubiór.
Arturze "windą do nieba" unikam jak mogę i nie rozumiem jak ludzie mogą wybierać tę piosenkę na pierwszy taniec :> Jak się wsłuchać w tekst to brrr... ;) Ciesze się, że bukiecik Ci się podoba. Jak dla mnie to był idealny, zal było te kwiatki wyrzucać...
Ale za to STO LAT bardzo mi się podoba :D No i ten śmieszek pierwszy jest rewelacyjny :D

Monko jeśli nadarzyła się taka okazja czyli super miejsce na plener to nie było się nad czym zastanawiać!!! Fotki musiały wyjść rewelacyjnie!! Z Twojego opisu wynika że miejsce było bajeczne :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Cieszę się,że Ci się co nieco podobało.:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziewczyny wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia przepraszam ze tak pózno ale lepiej tak niz wcale prawda.
Obie wygladałyście cudownie i sukienki miałyście śliczne, a to wtym szczególnym dniu jest najwazniejsze prawda?? jeszcze raz wszystkiego dobrego, :*
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
Reggi fajnie otrzymywać życzenia nawet 4 miesiące po ślubie :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To i ja się dolácze do zyczen .Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.Przecudnie wyglądalas ,suknia piękna jak i wlascicielka.
Ja brałam slub w kwietniu tego roku.:)

25 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.