Wersja do druku

25 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Trochę żałuję, że nie mam fotografii bardziej eksponującej atuty sukni - aplikacje i tył. No ale akurat w dniu ślubu nie o tym myślałam;) Ogólnie suknia ma bardzo prosty krój i fason - taki, w którym najlepiej wyglądają niskie osoby;) Bardzo dobrze się w niej czułam i wyglądałam:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
I tu sprawdza się stara prawda, że proste jest najpiękniejsze. Suknia rzeczywiście jest piękna i Ty prezentujesz się w niej ślicznie. Wogóle stanowicie ( patrząc na zdjęcia ) sympatyczną parę.
Życzę Wam wszelkiej pomyślności na tym nowym etapie życia i oby to życie układało się Wam tak pięknie, jaką piękną miałaś suknię.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję serdecznie za życzenia:) Pozdrawiam ciepło! Na początku szukałam krótkiej sukni, potem zdecydowałam się na coś prostego i klasycznego. O ile z tą pierwszą miałam kłopot (ogólnie brak w salonach), to tę drugą bardzo szybko znalazłam;)

Teraz czekamy na zdjęcia Sus:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Evelko miałaś przepiękną suknię! Wyglądałaś zjawiskowo! Faktycznie w dzień ślubu nie myśli się o takich drobnostach, ja też żałuję, że nie mam zdjęcia sukienki z każdej strony, teraz chcę ją sprzedać i nie mam odpowiednich zdjęć. W ogóle duzo rzeczy w tym dniu jakoś umyka, tak szybko czas leci. Teraz wydaje mi się, że to był sen. Nie zdążyłąm się tymi dwoma dniami nacieszyć tak bardzo jakbym chciała. To były napiękniejsze dni mojego życia. Jeszcze zostaje nam Reggi, która chyba też niedługo wychodzi za mąż. Pamiętaj zero stresu!

A co znaszą SUS?????

Evelko jeszcze raz wszystkiego dobrego, pięknie wyglądałaś!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkiego najlepszego dziewczyny ,wyglądałyście pięknie .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Evelko dołączam się do życzeń! Wygladałaś oszałamiajaco i także potwierdzam tę starą zasadę - proste jest najpiękniejsze :] Super, że wkleiłaś zdjęcia :)

Ja tez już po i także przyznaję, że był to najpiękniejszy dzień w życiu. Ślub i wesele udało się w 100%. Było tak jak sobie wymarzyliśmy, goście zadowoleni (wszyscy prócz jednej osoby, dowiedziałam się takze, że moja suknia była za skromna i... brzydka ale się nie przejmuję bo czułam się w niej wyśmienicie a mąż był zachwycony).
Zdjęć jeszcze nie mam ale jak będe cos mieć to wkleję - spokojna głowa :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
goście zadowoleni (wszyscy prócz jednej osoby, dowiedziałam się takze, że moja suknia była za skromna i... brzydka ale się nie przejmuję bo czułam się w niej wyśmienicie a mąż był zachwycony).

racja, nie ma się co przejmować, wszystkim się nie dogodzi. Najważniejsze, żeby się dobrze i wygodnie w niej czuć i żeby nowemu mężowi się podobała - a to się spełniło. tamta osoba zapewne wolałaby bezową księżniczkę...

moja sukienka wzbudziła pewien skandal, bo ---- nie biała, nawet nie ecru (ślub konkordatowy). moja mama była oburzona. to nic, że dodatki białe, że welon... nie biała!!!! to nic, że ksiądz skomplementował na początku, w wejściu do kościoła, że wyglądam w niej jak kwiatuszek i pani wiosna - i że w homilii nawiązał do koloru nadziei... nie biala i już!!!! bo co sobie sąsiedzi pomyślą!!!

Życzę Wszystkim Młodym Parom życia mlekiem i miodem płynącego!
Avatar użytkownika
Administrator
racja, nie ma się co przejmować, wszystkim się nie dogodzi. Najważniejsze, żeby się dobrze i wygodnie w niej czuć i żeby nowemu mężowi się podobała - a to się spełniło. tamta osoba zapewne wolałaby bezową księżniczkę...
Pajesiu tej osobie nikt jeszcze nie dogodził, obgadywała nas za plecami, nie podobało jej się usadzenie przy stole. Sama stwierdziła, ze jej suknia była najpiękniejsza (a jakże - bezowa księżniczka), ona była najpiękniejsza PM i jej wesele było najlepsze. Wiec wiesz z kim/czym mamy do czynienia :D

moja sukienka wzbudziła pewien skandal, bo ---- nie biała, nawet nie ecru (ślub konkordatowy). moja mama była oburzona. to nic, że dodatki białe, że welon... nie biała!!!! to nic, że ksiądz skomplementował na początku, w wejściu do kościoła, że wyglądam w niej jak kwiatuszek i pani wiosna - i że w homilii nawiązał do koloru nadziei... nie biala i już!!!! bo co sobie sąsiedzi pomyślą!!!

Życzę Wszystkim Młodym Parom życia mlekiem i miodem płynącego!


Twoja sukienka była przeurocza a kolorek świeży, radosny i faktycznie pełen nadziei!! Ksiądz miał rację :) Moja sukienka nie była czysto biała, konkretnie śmietankowa. Welonu nie chciałam na początku bo wydawał mi się, że nie pasuje ale jak go uszyłam i założyłam to to było TO! Mama powiedziała ze bez welonu wyglądałam jak dziewczyna z I Komunii św. :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie mogę się już doczekać zdjęć! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też nie mogę doczekac się Twoich zdjęć Sus.

Cieszę się, że jesteś zadowolona w 100% :D to jest najważniejsze.

25 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.