Wersja do druku

25 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Niespodzianka
monka88wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkiego najlepszego Moniko,dużo szczęścia i radości na nowej drodze.:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam bardzo bardzo za życzenia!


bukiet miałam w kolorze biało, różowo, malinowo, łososiowym- był przepiękny! taki nie zwisający, po prostu taki bukiecik, cięzko wytłumaczyć. Pokaże jak będę miała już zdjęcia, ale wszytskim bardzo się podobał.
Avatar użytkownika
Administrator
Monko czekam na zdjęcie bukietu bo mam z tym zagwozdkę. Niby mam już coś wybrane i jestem zdecydowana ale chętnie zobaczę inne ciekawe propozycje :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na tym zdjęciu widać trochę sukienkę i bukiet, sukienka miała jeszcze 60cm tren, na górze mam koronkowe bolerko, tak tylko do kościoła, żeby zakryć ramiona i plecy...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Proszę

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prześlicznie!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Monko leżę - przepięknie!! Cudna sukienka, cała w koronce :) Gdybyś miała jeszcze jakieś zdjęcie to plisss wklejaj nam, wiesz jak na to czekamy :) A bukiet piękny, kolorowe kwiaty ożywiły całość :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Śliczna sukienka. Może będziesz miała jakieś zdjęcie na której widać ją całą. Jestem bardzo ciekawa całości.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wklejam jeszcze jedno zdjęcie, teraz widać lepiej. Ale nadal mam bolerko, które po przyjściu na salę od razu ściągnełam.

Sus jak dobrze pamiętam to został Ci tydzień? Pamiętaj nie stresuj się, pełen luz, głowa do góry i wszystko będzie dobrze:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

25 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.