Wersja do druku

25 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ITO być może perły i tak kupię (na allegro nie są drogie) bo na nic innego nie mam pieniędzy. Złoto jest w cenie...
A w ogóle to wyczytałam ostatnio, że bukiet do ślubu z czerwonych kwiatów to też nieszczęście, rozwód murowany! A ja chciałam właśnie z bordowych róż albo kalii ;) W ogóle to musimy przejść się do kwiaciarni i coś wybrać.
Ja miałam do ślubu czerwone róże i od 19 lat jestem szczęśliwą mężatką. Ale ja nie wierzę w przesądy bo liczy się tylko miłość.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bukiet chciałabym mieć ze storczyków, taki malutki skromniutki i storczyka we włosach, może w kolorze delikatneog różu... jescze nie wiem. Fryzure też wiem jaką już chcę, poszukam jakiegoś zdjęcia w internecie i wkleję. chciałabym mieć bardzo delikatne loki, takie fale i wszytskie upietne z jednej strony... A Wy co planujecie?
Avatar użytkownika
Administrator
Reggi niekoniecznie stare babcie wymyślają przesądy... Jak czytam fora to każda panna młoda zna przynajmniej kilka przesądów i znaczna część w nie wierzy :/ to są młode dziewczyny, po 20-tce :/

Co do butów to zamówiłam na allegro, kontakt - I klasa! Podaję adres, może coś Ci wpadnie w oko -> Akces 2
A generalnie jak wpiszesz w google "obuwie taneczne" to powinny wyskoczyć adresy firm, które szyją buty na wymiar dla tancerzy :)

ITO no widzisz - a mi się marzą czerwone pazurki i czerwony bukiet. Z tym, że jeśli jakiś inny wpadnie mi w oko to się zdecyduję.
A perły w kolorze ecru - coś pięknego... Chyba i tak je kupię a czy założę na ślub to się okaże.

[edit]
Monko ja też planuję mieć fale upięte z jednej strony :)Uwielbiam kucyki na boku więc fryz ślubny powinien być asymetryczny ;) Znalazłam taką fryzurkę w katalogu u fryzjera, teraz w maju idziemy na wesele to zrobię zafunduję ją sobie jako próbną :) Tylko nie wiem jak welon upiąć, wezmę go do fryzjerki i niech coś wykombinuje. Aha welon taki do łopatek - nie dłuższy.

--- Ostatnio edytowane 2010-04-28 09:09:49 przez Susanna ---

--- Ostatnio edytowane 2010-04-28 09:10:35 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wiem Sus ja to dla przykładu napisałam. Napisałam przecież że mam bujną wyobraźnie:D:D:D:D:D:D:D
Dziękje za linki i podpowiedz.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
Powiem tylko tyle- przesądy, to tzw. auto sugestia. To od Was samych zależy przyszłe życie! Jeśli wiara, to tylko w Waszą wzajemną/partnerską/ miłość i BOGA A co z tym się wiąże? ZAUFANIE Nic po za tym nie jest najważniejsze nawet suknia czy dodatki. Owszem umilają wygląd, bo za 20-30 lat z tego będziecie się śmiały lub otoczone gromadką wnuków wspominały, że nie potrzebnie tak się same stresujecie. Ale to prawo młodych i jak na razie tym żyjecie. A jak przyjdą na świat owoce Waszej miłości, to co dalej? Wiedzcie, że najważniejsze jest zdrowie Wasze, Waszego Partnera i Waszych przyszłych dzieci- czego Wam z tego miejsca serdecznie życzę.
POZDRAWIAM:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus więc jednak zdecydowaś się na welon. Welon nakłada się tylko raz w życiu, myśle,że warto. Jak już będziesz miała fryzurkę to cyknij kilka fotek-chętnie zobacze:)
Avatar użytkownika
Administrator
wiem Sus ja to dla przykładu napisałam. Napisałam przecież że mam bujną wyobraźnie:D:D:D:D:D:D:D
Dziękje za linki i podpowiedz.
wiem wiem reggi :D

Powiem tylko tyle- przesądy, to tzw. auto sugestia. To od Was samych zależy przyszłe życie! Jeśli wiara, to tylko w Waszą wzajemną/partnerską/ miłość i BOGA A co z tym się wiąże? ZAUFANIE Nic po za tym nie jest najważniejsze nawet suknia czy dodatki. Owszem umilają wygląd, bo za 20-30 lat z tego będziecie się śmiały lub otoczone gromadką wnuków wspominały, że nie potrzebnie tak się same stresujecie. Ale to prawo młodych i jak na razie tym żyjecie. A jak przyjdą na świat owoce Waszej miłości, to co dalej? Wiedzcie, że najważniejsze jest zdrowie Wasze, Waszego Partnera i Waszych przyszłych dzieci- czego Wam z tego miejsca serdecznie życzę.
POZDRAWIAM:)

No właśnie Artur ma racje :] święte słowa.

Monko no wiec prawdopodobnie welon będzie. Jak będę na próbnej to zapytam jak fryzjerka ma zamiar go upiąć. Postaram się fotki wkleić.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nalazłam sukienki które co prawda nie są ślubne ale takie mnie interesują,
ta szczególnie mi przepadła do gustu

a tu druga taka nawet
Przód

Tył



Ale chyba jednak na taką sie zdecyduje :P
Ta co jest na dole z krawatem




--- Ostatnio edytowane 2010-05-08 18:35:48 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
zabawna
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta pierwsza jest po prostu rewelacyjna.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też tak uwazam i wydaje mi sie że na cywilny idealna do tego białe lub ecri bolerko i buty pod kolor bolerka a włala
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


25 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.