Wersja do druku

25 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Piękne te krótkie sukienki, szczególnie nr 1 :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi również podoba się sukienka nr 1, ale ja nie jestem na tyle odważna , aby ubrać krótką sukienke:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A Ja sie właśnie rozglądam za krótką sukienką slubną bo za długimi nie przepadam, Eh za dużo jest tych sukienek i trudno sie zdecydować jeśli chodzi o model a dodatki to dopiero wyzwanie, :( tym bardziej że nigdy sie tym nie interesowałam ani nawet nie marzyłam o żadnej sukience slubnej zawsze żartowałam że do ślubu pójde w dzinsach, długa droga przede mną... ąż mi sie nie chce myśleć :(
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta mi się podoba


a dwie kolejne to całkiem całkiem





--- Ostatnio edytowane 2010-04-18 20:11:39 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
Reggi ta pierwsza - cudo!! Coś wspaniałego :love: i co za wygoda. Jak dla mnie bije na głowę te dwie pozostałe :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczywiście pierwsza jest bardzo ładna, ale ja chyba jestem nie do końca przekonana do krótkich sukienek slubnych... są piękne, ale w sumie to jednen raz w życiu ma się okazję ubrać białą długą suknię. Może pojdz do salonów z sukniami ślubnymi i pomierz i krótkie i długie- przekonasz się w 100% jaka bardziej Ci odpowiada :)
Avatar użytkownika
Administrator
Monko ale ta pierwsza to jest taka 3/4 ;) tył ma dłuższy a przód krótszy ale nie całkiem krótki. Naprawdę mnie zachwyca :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie biore ślubu kościelnego i nienawidze długich sukienek, najgorsze jest to że te co pokazałam są wszystkie białe a ja nieche białej :(
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta sukienka jest bardzo elegancka tylko czy taka by mi pasowała :/
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Reggi, pomierz różne sukienki w salonach... tam będą mieć różne. ja brałam ślub (konkordatowy) w jasnozielonej, długiej sukience, na cieniutkich ramiączkach, dół to było z pięć warstw tiulu, góra rodzaj gorsetu naszywanego masą koralików (z białym welonem). Tak więc proponuję rundę po salonach, pytaj o kolorowe sukienki, może coś będą mieć już gotowego, a może coś Ci zaproponują i uszyją?
ta ostatnia sukienka jest bardzo elegancka, może być ecru, jasnozielona albo inny pastel. byle nie różowa!
wydaje mi się, że byłoby Ci ładnie w niej, jesteś wysoka i szczupła; a po ślubie wykorzystasz na inne wyjścia

25 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.