Wersja do druku

25 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Buciki taneczne? to bardzo dobry pomysł, będą na pewno wygodne
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=3765&s=zyjviiw6sicf47rl79l9frh2adrhc1n8

ja zamówiłam takie, tylko całe białe i bez żadnych dodatków:)

a biżuterie już masz?
Avatar użytkownika
Administrator
Długo myślałam jakie wybrać, te co mi się podobały z Ryłka były droższe od tych a jednak jak but szyty na miarę to powinien być wygodny... No nic, zobaczymy jak będą wyglądać na żywo. W każdym razie tutaj samemu wybiera się kolor, rodzaj obcasa i jego wysokość :) Po ślubie buty zostaną zafarbowane na ciut ciemniejszy odcień :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=3765&s=zyjviiw6sicf47rl79l9frh2adrhc1n8

ja zamówiłam takie, tylko całe białe i bez żadnych dodatków:)

a biżuterie już masz?
Prześliczne!! Uwielbiam platformy!!

Biżu nie mam, dopóki nie kupiłam materiału nie mogłam i tak nic kupić. Okazało się że nie mogę mieć srebrnej biżuterii... :( mam problem. Widziałam cudowny komplet u jubilera gdzie kupiliśmy obrączki ale kosztował 1600 zł... niestety pasowałby idealnie do sukni :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trochę żałuję, że nie pomyślałam o butach tanecznych wcześniej. Na pewno są bardzo wygodne.
Ja też nie mam jeszce biżuterii, zaczynam się coraz bardziej denerwować. Chciałabym perły, ale boję się trochę kusić los...
Avatar użytkownika
Administrator
Monko czy przedmioty mogą wpływać na nasze życie?
Przyszła teściowa złapała się za głowę gdy powiedziałam, że pasowałyby mi perły. Nie wierzę w takie przesądy, w sumie to w ogóle nie wierzę w przesądy :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I tak trzymać Sus. Bo przesądy sa wymyślone przez ludzi i niczego nie zmieniają. Tak na zdrowy rozum pomyślcie czy te wszystkie rozwódki które są na świecie szły do ślubu w perłach?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
ITO być może perły i tak kupię (na allegro nie są drogie) bo na nic innego nie mam pieniędzy. Złoto jest w cenie...
A w ogóle to wyczytałam ostatnio, że bukiet do ślubu z czerwonych kwiatów to też nieszczęście, rozwód murowany! A ja chciałam właśnie z bordowych róż albo kalii ;) W ogóle to musimy przejść się do kwiaciarni i coś wybrać.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przesądy są wymyślane poprzez kojarzenie róznych sytuacji z rzeczą, tak sobie wyobrażam ze takie stare babinki kiedys tam tak dawno dawno temu kojarzyła sobie np. były na slubie przyglądały sie w co jest ubrana panna młoda i jakie ma dodatki a kiedy wzieła rozwód to zaczeły kojarzyć że te dodatki pecha i nieszczęście przynoszą nie zauważając przytym że najwiekszym nie przynoszącym szczęście dodatkiem jest partner którego poślubiają, Ale mam bujną wyobraznie co nie, ale skądś muszą sie brać teprzesądy, a babinki są bardzo przesądne i najwięcej wymyslają :D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
aha byłabym zapomniała dziewczyny podacie mi jakies strony gdzie mozna zamówić buty na wymiar? tą stronke białe buty już sobie zapisałam :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


25 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.