Wersja do druku

25 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta ostania jest prześliczna, bardzo elegancka i rzeczywiście wykorzystasz ją po ślubie. Mi się bardzo bardzo spodobała:D
Avatar użytkownika
Administrator
Na cywilny jak najbardziej. Śliczna :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witajcie
Widzę, że teraz macie na prawdę duży problem z sukienką.
A co będzie już po ślubie?:-S:-S
Za kilkanaście lat będziecie się z tego śmiały:D:D:D:D
Poddaję następny temat- a co założycie pod ta sukienkę? A w noc poślubną?-tu to wydaję mi się, że tylko będzie makijaż i lakier na paznokciach.
Sukienka jest ważna, ale nie aż tak bardzo-najważniejsze,żeby to święto: WAS/ nowożeńców/ zbliżyło
Sukienka ,dodatki , kosmetyczka, fryzjer i taki tam dyrdymały to takie rzeczy, które nie są aż tak ważne. MIŁOŚĆ do ukochanej osoby z którą chce się przejść przez następne lata swego życia- to to jest najważniejsze!
Życzę WAM aby ten nerwowy czas przygotowań minął w dobrej atmosferze-I NIE ZAŁAMYWAĆ SIĘ, że coś nie wychodzi:angel: uszy do góry
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Arturze dzięki włąśnie mnie dobiłeś, nie żartuje ja do tego ślubu podchodze tak bardzo na luzie pomyslicie jestem dziwna ale ja już od przedszkola powiedziałam ze nie chce ślubu kościelneg nie chciałam ani komuni ani bieżmowania i na szczęście poznałam tego jedynego który podziela moje zdanie i też nie chce ślubu kościelnego tylko cywilny jestesmy razem od 4 lat no i w końcu nadszedł czas że zdecydowaliśmy się na ślub cywilny ale taki skromny bez wesela bo nam to do szczęścia nie potrzebne...
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny a wy jakie sukienki ślubne wybrałyście? bardzo mnie to ciekawi...
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
Reggi SORRY:(:(:(:(:( nie chciałem.
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Niespodzianka
TO moja propozycja sukni ślubnej :D:D:D:D:D:D:D:D:D
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
SUKNIA ŚLUBNA XXIw
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Arturze nie przepraszaj bo ja żartowałam, a ta sukienka... hm??? ciekawa ale taką prędzej bym załozyła na pogrzeb :/
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
Najważniejsze REGGI, że CI humor dopisuje:D
i tak 3maj
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Uwaga chwalę się :D w piątek wreszcie kupiłam materiał(y) na suknię :)
No wiec mam: muślin (śmietankowy), atłas, sztywnik i podszewkę + materiał na welon, który będę sama szyć. W sumie zapłaciłam 315 zł więc moja radość jest tym większa. Trafiłam na wspaniałą panią w sklepie, która nie dość, że widziała moją sukienkę na żywo (ja niestety nie miałam okazji) to jeszcze doradziła w wielu sprawach :D Zdjęć oczywiście nie mogę wkleić z wiadomych przyczyn ;) ale pokażę buciki.
Zamówiłam buciki taneczne. Model Amelia, kolor ecru :)

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

25 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.