Wersja do druku

25 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękną wybrałaś sukienke:)
Mi niestety nie pasuje taki dekolt... Muszę mić ramiączka i najlepiej,żeby dekolt był w litere V, wtedy najkorzystniej wyglądam:)
I chciałam trochę odbiec od normy i mieć trochę inny dół, bo o takim fasonie sukienek jest bardzo dużo. Przynajmniej tu gdzie mieszkam to w salonach prawie same takie były:)
Zazdroszcze, że już wszystko masz. Ja jestem na etapie szukania butów, a sukienka będzie się szyła dopiero pod koniec marca:( Nawet nie mam jeszce biżuteri.

Co do nauk to ja mam odmienne zdanie, u nas nie było tak źle. Ksiądz mówił nam dość ciekawe rzeczy i nie mówił takich głupot jak Tobie. My nauki zrobiliśmy już we wrześniu :)

Jaką wybrałaś biżuterię?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Biżuterię mam z kryształków, które mienią się w świetle i na opalonej skórze myślę, że będą się efektownie prezentować;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Oj jakiś powielacz się zrobił
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Evelko piękna suknia!! Piękna i bardzo kobieca. Bardzo doby wybór :) Ja tak samo jak Monka miałabym problem z takim dekoltem gdyż nie mam co do niego wsadzić :D bez ramiączek czułabym się mało pewnie :(
Co do biżuterii to zdecydowanie kryształy, coś od Swarovskiego. Takie moje zdanie i widzę, że zgadzamy sie w tej kwestii. Suknia nie jest przeładowana wiec kryształy migoczące będą super wyglądać.

Dziewczyny a ja mam od 2 tygodni doła. Pieniadze, które uzbierałam na suknię muszę wydać na naprawę auta :( i to niemal wszystkie. Miałam wypadek i auto jest strzaskane. Ehhh nie pomyślałam że takie coś mnie spotka. 7 lat bez stłuczki a potem jak gruchnęło to szkoda gadać. Nie wiem skąd teraz wezmę pieniążki.

Co do nauk to dziś mamy ostatnią czyli 3. Powiem Wam, że nie jest źle. W sumie wszystko to już przerabiałam na wykładach ale i ksiądz jest bardzo OK i babka z poradni też. W niedzielę mamy dzień skupienia dla narzeczonych a potem 2 spotkania w poradni. Jesteśmy już umówieni na 25 marca. W każdym razie u nas nauki wyglądają spoko, jak pisała wcześniej Monka - albo my jesteśmy jakoś tak podobnie ukierunkowanie jak ta kobieta z poradni i ksiądz ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jak pisałam wyżej, w pierwszej kolejności myślałam o krótkiej sukni - oto kilka propozycji, które mnie zachwyciło, zwłaszcza ta pierwsza;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pierwsza najlepsza!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsza jest piękna. Ale że ja z natury jestem tradycjonalistką wyobraziłam ją sobie jako długą . Musiało by to ładnie wyglądać.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
W takim razie proszę - link do wersji długiej;)

http://www.casablancabridal.com/collections/view/2/22
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękna:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienki śliczne .
Jeśli chodzi o nauki i te teksty to jak dla mnie płachta na byka .Nie szanują co nie którzy żadnych świętości ,a my się mamy za nich modlić buhahaha .I do tego obrażają innych okropieństwo .
Susanno ,najważniejsze że żyjesz ,na wszystkie inne problemy zawsze znajdzie się rozwiązanie .

--- Ostatnio edytowane 2010-02-20 08:42:23 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

25 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.