Wersja do druku

25 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
moim zdaniem pierwsza:D jest najlepsza:):):):):)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Niespodzianka
zdecydowanie-pierwsza, tylko trzeba mieć "uszy":)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Ja tez uważam ze pierwsza i uważam że pasowałaby do Ciebie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ciesze sie ze wam sie podoba i chyba na taką sie zdecyduje tylko sie tak zastanawiam teraz mam zupełnie inną fryzure niż na starym forum :P hm hm a co myslicie o tym bolerku i butach o których napisałam?? chodzi mi o kolorystyke :D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ta pierwsza najładniejsza. bolerko i buty w jasnym kolorze i będzie przepięknie!
Avatar użytkownika
Administrator
A ja bym bolerko założyła ciemniejsze - tak samo buty. Np w bordo lub brązie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wolałabym jasniejsze dodatki bo w ciemniejszych wyglądałabym bardzo ponuro tak mi sie wydaje :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
wolałabym jasniejsze dodatki bo w ciemniejszych wyglądałabym bardzo ponuro tak mi sie wydaje :)
Reggi zrobisz jak zechcesz - byleby sie nie zlało w calość :)

Przyszły moje ślubne buciki więc się chwalę :D A te czarne to są tak do tańczenia i na codzień do chodzenia :)


--- Ostatnio edytowane 2010-05-12 20:51:38 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Tina Amelia ecru Amelia ecru Amelia ecru Amelia ecru
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus, piękne buciki!!! Na naszym forum bardzo rzadko pojawiają się sprawy związane z obuwiem, a nawet najlepiej uszyty ciuszek, jeżeli nie będzie miał powiązania kolorystycznego i fasonowego z bucikami, będzie wiele tracił. Pantofle są super ważnym dopełnieniem ubioru i jeżeli to wszystko jest skoordynowane, to wtedy cały strój prezentuje się okazale. Czy podzielacie moje zdanie ??? Wogóle Polacy nie przywiązują dużej uwagi do obuwia, a szkoda !!! Podobno w latach ubiegłych na Zachodzie Polaka można było rozpoznać właśnie po butach (zużytych, brudnych ).
A pytanie do REGII - czy na awatarku jest Twoja podobizna, bo jeżeli tak , to masz piękną i bardzo intrygującą urodę !!!!

--- Ostatnio edytowane 2010-05-13 02:07:42 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku w 100% zgadzam się z Tobą :) Buty to niezwykle ważna sprawa, źle dobrane potrafią zepsuć najładniejsza kreację :/
Te obie pary są to buty taneczne ale z podeszwą wizytowo-użytkową więc mogę w nich chodzić także na codzień :) Ślubne miały być nie tylko na jeden raz ale właśnie do wykorzystania po weselu. Myślę, że będą fajnie wyglądać do jasnych, zwiewnych sukienek.
Wydaje mi się, że coś się zmieniło w podejściu do obuwia, szczególnie w przypadku kobiet które mają po kilkanaście (jak nie kilkadziesiąt) par bucików. Gorzej z facetami ale wam jest ogólnie łatwiej. Ładne wizytowe buty można nosić bardzo długo, pasują do wielu fasonów marynarek. A co my biedna mamy zrobić ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

25 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.