Wersja do druku

25 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dokładnie tak, my nie możemy kupić sobie jednej pary i mnieć do wszytskiego :D
Osobiście uwielbiam buty i mam ich całe mnóstwo :) i z reguły są to buty na wysokim obcasie, bardzo rzadko chodzę na płaskim.

Sus Twoje pantofelki są prześliczne i spokojnie będziesz mogła w nich śmigać po weselu. Tym bardziej, że teraz bardzo modne są buty w takim beżowym kolorze.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus przesliczne masz te buciki (chodzi o te ślubne)ja bym takie ubrała nawet do dzinsów, Mój skarb krzywo patrzy i marudzi jak oglądam buty dlatego mam tylko 8 par (jeszcze) :D Hehe za to on ma tylko 1dną pare co mnie wkurza ale to też dlatego że ma dość sporą stópke i ciężko znależć na niego buty
A pytanie do REGII - czy na awatarku jest Twoja podobizna, bo jeżeli tak , to masz piękną i bardzo intrygującą urodę !!!!

Odpowiedz
Tak Wojtku na awtarku jestem ja jesteś bardzo spostrzegawczy, i bardzo dziękuje za komplement
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
SUS buciki śliczne, życzę Ci żebyś przetańczyła całą noc bez najmniejszego nagniotka w tych nowiuśkich bucikach
A co powiecie o tej sukni ślubnej?
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Suknia z wełny owczej-coś na upalne lato.
Avatar użytkownika
Administrator
Ciesze się, że buciki się Wam podobają :) Muszę w nich trochę pośmigać po domku.

Arturze co do sukni ze zdjęcia do hmmm beeeee beeee beeee jak owieczka :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Susanna
2010-06-01 11:41:21 Arturze co do sukni ze zdjęcia do hmmm beeeee beeee

beeeeeee, bo brzydkie czy, beeeeeee, bo beznadziejne
ale pomyśl sobie czysta żywa wełna bez perwoola- i zdrowa i higroskopijna i bez pilingu- może się namówisz?
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Nie dzięki, zostaję przy moim sztucznym muślinie :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Arturze już wole twoją pierwszą propozycje sukienki (mam na myśli tą czarną)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
reggi
2010-06-02 11:53:45 Arturze już wole twoją pierwszą propozycje sukienki (mam na myśli tą czarną)


Reggi którą?
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susano odpisuję tu, żeby wszysko było już w jednym wątku. Zdjęcia postaram się dodać, chciaż myślę, że mój mąż się na to nie zgodzi:( jeszcze zdjęć nie mamy, sesja zdjęciowa to pełen spontan, mieliśmy jechać w plener, ale doszliśmy do wniosku, że tam gdzie robiliśmy wesele jest tyle pięknych wnętrz, więc wykorzystaliśmy je.
Ja mam naturalnie bardzo proste włosy ,ale są poddatne na różnego rodzaju skręty i zawsze dobrze się trzymały, nie wiem co było przyczyną rozprostowania się, zresztą u nas w sobote było dośc wilgotne powietrze- może to to.
Aha mój brat zrobił nam niespodziane i przed kościołem, ale już po mszy wręczył nam dwa białe gołębie do wypuszczenia- podobno wyglądało super! Polecam:)

Avatar użytkownika
Administrator
Monko ale zawsze twarze możesz zamazać jeśli małż się krępuje czy coś... Mój też ma takie samo podejście :>
A jaki miałaś bukiet? Jak się spisał? Z jakich kwiatów i w jakim kolorze :D


--- Ostatnio edytowane 2010-06-15 13:28:57 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

25 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.