Wersja do druku

25 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
może to będzie większe

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Dlaczego takie małe zdjęcie :( chlip chlip. Kobieto ale Ty masz figurę. Fotka mała ale figury zazdroszczę...szczególnie biustu :) Plis wklej więcej fotek.
W ogóle co u Ciebie, młodej mężatki?? Byłaś pewnie gdzieś w podróży poślubnej. Mam nadzieje, że odpoczęłaś :)

No tak mi został tydzień czasu. Bylebym się tylko bardzo nie stresowała... niestety jestem panikarą i obawiam się ze bez tabletki uspokajającej się nie obejdzie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus lepiej nie bierz żadnych tabletek, mogą mieć różny wpływ w powiązaniu ze stresem i jeszcze Cię "uśpią"... Ja też jestem panikarą i strasznie się denerwowałam i teraz myśle, że to było w ogóle nie potrzebne :). Jako mężatka czuję się bardzo dobrze, zapominam tylko, że mam juz inaczej na nazwisko :) i do teo nie mogę się przyzwyczaić.

Sus masz sukienkę z trenem? Z doświadczenia wiem, że sukienka jest lepsza bez trenu. Ja miałam tren i od razu po przyjściu na sale spięłam go. Uważam, że jest niepotrzebny.

Trzymam kciuki!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Sukienka cudo!! Bardzo mi się podoba ten fason, taka rybka :) Idealna dla Twojej figury :)
Moja sukienka nie ma trenu. Raz ze oryginalnie nie miała trenu a dwa po prostu nie chciałam. Wydawało mi się to niewygodne choć nie powiem - szalenie efektowne.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna ta suknia. :-)

Ja miałam tren, faktycznie po kościele był już spięty do końca. No, jedynie podczas jednego z pierwszych tańców się rozpiął, ja się w niego zaplątałam i zaliczyłam glebę :D Goście mieli ubaw:P

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo kobieca ta sukienka :), a marszczenia na biuście i pod - śliczne.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
...sukienka brzydka...żart
Powiem tak, jak każdy facet- cudowna figura!!!! i ten biust/?/
Gratuluję Twojemu mężowi Ciebie

...jedno ale
A czemu nie wkleiłaś całych fotek- POCHWAL SIĘ ŚWIATU nie ma co się wstydzić, prawda?

Jeszcze raz wszystkiego naj... na nowej drodze życia
życzę conajmniej ZLOTYCH GODÓW
Pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
Wszystkiego najlepszego Monko!!! Szczere gratulacje:) Ja też jestem już po i muszę powiedzieć, że własny ślub to niesamowite przeżycie! Polecam wszystkim;) Byłam w stu procentach zadowoloną panną młodą - wszystko wyszło idealnie. Po prostu nie trzeba niczym się przejmować, a zwłaszcza drobiazgami, tylko skupić się na przeżywaniu tego najcudowniejszego dnia w życiu. Jeszcze raz gratuluję i wszystkiego dobrego na nowej drodze życzę!!!

P.S. Suknia świetna, idealnie podkreśla Twoje atuty:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za życzenia! Evelko Tobie rownież życzę wszytskiego najlepszego na nowej drodze życia! Kiedy wkleisz zdjęcia? Czekamy z niecierpliwością:)

Ja mam taki charakter, że się strasznie mocno denerwowałam- teraz już wiem, że w ogóle nie ma po co się stresować tylko trzeba łapać każdą chwilę, bo nawet nie wiem kiedy to minęło ( jestem miesiąć po ślubie).

Chcę tsprzedać swoją sukienkęęc jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę pisać:)

Sus jak znajdziesz chwilę, zdaj relację jak było:)
Evelko czekamy na zdjęcia:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo proszę:)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

25 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.