Wersja do druku

294 strony: « < 264 265 266 267 268 269 270 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

jest ktoś, kto ma maszynę Singer 2082 z Lidla?
Będę wdzięczna za opinię.
Czy ta maszyna jest warta zainteresowania?
Czy posiada ścieg overlokowy? - to chyba dla mnie najważniejsze pytanie.

Kupić czy lepiej poczekać na Silvercerest?

Z góry dziękuję za odpowiedź:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich. Jestem tu nowa i chcialabym zaczac przygode z szyciem. Czytam i rozgladam sie za moja pierwsza maszyna do szycia.
Czy Singer 4411 lub Husqvarna e20 to dobry wybor dla poczatkujacej?
Avatar użytkownika
Świeżynek
http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-naumann-overlock-23-programy-i6351714064.html

Witajcie, proszę o radę, opinie, czy watro zakupić taką maszynę? Jestem początkująca- szukam swojej pierwszej maszyny
Też patrzyłam na tą maszynę. Czytałam o niej też gdzieś tu na forum, że nie są złe, a;e to są maszyny używane skoro w opisie mają "ryski na obudowie", sprzęt używany.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
U mnie niestety maszyna którą chciałam nie doszła, ktoś mnie wystawił do wiatru a miała to być maszyna SilverCrest. Ok. Dobrze, że umawiałam się na wysyłkę za pobraniem, to nic nie straciłam, no ale maszyny dalej nie mam.
Zastanawiam się jednak dalej nad Brother RH127
http://www.maszynybrother.pl/produkty/maszyny-do-szycia.html?id=202
Wszytko mi się w niej podoba, tylko nie mogę nigdzie doczytać, czy jest regulacja docisku stopki i jaką ma prędkość szycia?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
A u mnie ostatecznie stanęło na Singerze 4423 HD :)
Trzymajcie kciuki. Teraz tylko pozostało wybrać dobrego sprzedawcę.
Avatar użytkownika
Świeżynek
A u mnie ostatecznie stanęło na Singerze 4423 HD :)
Trzymajcie kciuki. Teraz tylko pozostało wybrać dobrego sprzedawcę.
Gratuluję wyboru! Czytałam o niej wczoraj dokładnie recenzję na jednym z blogów, sporo było pod tym postem komentarzy i sporo dziewczyn kupiło właśnie ten model!

Ja teraz się głowię, czy wybrać Brother - kę mechaniczną czy elektroniczną?
Tą o której już pisałam o tej maszynie:
http://www.maszyny-do-szycia.com/mechaniczne_maszyny_do_szycia.php?pro_id=635&maszyna_do_szycia_brother_rh127#read - 699zł
Tak dalej zaczęłam szukać i niewiele droższa a elektroniczna i z większą ilością ładnych ściegów:
http://www.komputronik.pl/product/314492/Elektronika/AGD/Brother_CS_10.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo - 766zł
No i bądź tu mądrym! Ogólnie szyję mało. Praca, dzieci - szycie nie jest moim głównym zajęciem, ale jak coś uszyję 1-2 razy na miesiąc to już dużo! Nie będę maszyny eksploatować na maxa.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy ktoś miał styczność z maszyną Victoria 550 i może coś o niej powiedzieć?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim forumowiczom :). Bardzo się cieszę, że Was znalazłam.:zacieszacz:

Jestem nowa zarówno na tym forum, jak i w kwestii szycia. Jutro przyjdzie moja pierwsza maszyna do szycia.
Spędziłam kilka dni na szukaniu odpowiedniej i w końcu zdecydowałam się na singera 7465. Nie mam pojęcia czy jest dobra, ale na pewno dla kogoś, kto nigdy w życiu nie szył powinna starczyć do prostych projektów.
Jestem podekscytowana!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć Wam :)
Przeczytałam pierwsze 20 stron wątku i wszystkie posty od końca 2014 roku do teraz :)
Jesteście superpomocne i panuje tu miła atmosfera :)
Jak wiele innych dziewczyn poszukuję dla siebie pierwszej maszyny do szycia :)
Od początku wątku przewija się i jest chwalona maszyna z Lidla- SilverCrest, podobnie jak na blogach i innych forach. Brałabym ją z zamkniętymi oczami, bo cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra, jednak martwi mnie jedna rzecz- brak regulacji docisku stopki w ostatnich modelach- z tego co wyczytałam w internecie. Tylko to odwodzi mnie od zakupu.
Czy mogłyby się wypowiedzieć posiadaczki tych maszyn? Jak sprawdzają sie te bez regulacji docisku stopki? Które modele mają jej regulację (naiwnie myślę, że kiedyś te starsze modele wrócą do Lidla:)), a które z pewnością jej nie mają?

Nie ukrywam, że przy swoich rozważaniach na temat maszyn kierowałam się poleceniami Ani, która też na początku wątku chwaliła Lidlowką maszynę, ale przypuszczam, że jeszcze wtedy miały regulację stopki. Wiem również, że Ania ma i bardzo chwali maszynę Singera 4423 (chcę się upewnić- ta maszyna ma regulację docisku stopki?). Niestety jak teraz sprawdzam jej cenę w internecie to kosztuje ok. 850, a to chyba troszkę za dużo dla mnie.

Już zamotałam się w tym szukaniu maszyn.
Może powinnam odpuścić sobie tę Lidlowską ze względu na brak regulacji docisku stopki? A wspomnianego Singera ze względu na cenę i zacząć szukać czegoś innego. Jestem początkująca i chciałabym spróbować możliwie jak najwięcej w szyciu.

Chciałam jeszcze zapytać gdzie najlepiej kupić maszynę? Wydaję mi się, że w internecie jest największy wybór. Nie wiem jak to jest z maszynami, ale dużo rzeczy w internecie jest też po prostu tańsza. Tylko czy z maszyną nic się nei stanie podczas wysyłki?

Widzę, że ostatnio jest mniejszy "ruch" na wątku, ale liczę, że znajdą się dobre dusze, aby rozwiać moje wątpliwości :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam

Chciałabym kupić Merrylock 689. Czy ktoś z was się orientuje, czy Pan Pavel znany tutaj na forum jeszcze jest obecny i sprzedaje te maszyny?

294 strony: « < 264 265 266 267 268 269 270 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.