Wersja do druku

23 strony: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Administrator
A do mnie dotarł już najnowszy zeszyt na lato 2012.
Praktycznie większość modeli trafia w mój gust a najbardziej podoba mi się zestaw z okładki czyli spodnie, krótki żakiecik i bluzeczka z żabotem (chcę to wszystko uszyć, mam już kupione tkaniny) i sukienka oraz żakiet a'la Chanel.

Amatorskie szycie ten żakiecik a'la Chanel i sukienka są przeznaczone dla kobiet o wąskiej talii. orientujesz się może od jakich wartości zaczyna się wąska talia w złotym kroju??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W/g Sonji, to nie o waska talie chodzi, tylko jest to nowy symbol typu: "male kobietki"
-czyli nie dla nas :(
A do mnie dotarł już najnowszy zeszyt na lato 2012.
Praktycznie większość modeli trafia w mój gust a najbardziej podoba mi się zestaw z okładki czyli spodnie, krótki żakiecik i bluzeczka z żabotem (chcę to wszystko uszyć, mam już kupione tkaniny) i sukienka oraz żakiet a'la Chanel.

Amatorskie szycie ten żakiecik a'la Chanel i sukienka są przeznaczone dla kobiet o wąskiej talii. orientujesz się może od jakich wartości zaczyna się wąska talia w złotym kroju??

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
especially suitable for very slim figures - pasuje na bardzo szczupła figurę .
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
especially suitable for very slim figures - pasuje na bardzo szczupła figurę .
WIEM!!!!

Jak tylko w maju ukazał się ten nowy numer [ supplement] myśmy zadali jej dokładnie to samo pytanie jak Ty -mnie powyżej;
i ja zacytowałam jej odpowiedź! Verbatim!!!

Czyli: Sonja -też nie wie!!! -a jedynie sugeruje, że to małe kobietki -tzn. dokładnie odpisała tak:

"rozmawiałam z Marcusem, i on powiedział że to nowy symbol, bo są wzory dla pań puszystych [full figure]; więc chcemy żeby były też dla drobnych kobiet". Tyle Sonja. A ona jest "educatorem" -co za koszmarne słowo; Lutterloh na całą N.Zelandię/Australię. Jeśli nawet ona nie wie....?! NB. Inne osoby też pisały do Marcusa, bez odpowiedzi! Ja tez napisałam.... :(

A ja- zacytowałam powyżej jej odpowiedź.
Co do praktycznego wykorzystania: nikt z mojej grupy nie szył tego modelu, nie mogę nic na ten temat powiedzieć- jak tylko ktoś coś konkretnego napisze, na pewno dam znać! :)


--- Ostatnio edytowane 2012-06-29 01:47:28 przez amatorskieSzycie ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
Dobra to uszyję ten żakiet. Nie zdołam się powstrzymać bo jest dokładnie taki o jakim marzę od dawna :) A mam kawał kremowej wełny z lat 70-tych ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakieś opinie na temat ZK - zeszyty z modą męską i dla dzieci ?
Dwie stówki to już jakiś pieniądz - ale generalnie wygląda mi to na wydatek "Raz a dobrze" ?
Jestem już bliski kupna , centymetr już zrobiony , krzywiki można kupic tańsze - razem za oba byłoby max. 45/50 zeta - a nie ponad stówkę :boisie:
(Chyba że cała tajemnica/siła/cena tkwi w tych szpilkach dodawanych do zestawu startowego:p)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Nie szyłam jeszcze dla mężusia ze ZK, zresztą nawet nie kupowałam zeszytu z modą męską.
A jak zrobiłeś centymetr??

--- Ostatnio edytowane 2012-09-18 11:46:12 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wydrukowałem darmowy pdf który był tu na forum (ten z Lutterloh.NZ) - wyciąc , zalaminowac , przyczepic do zwykłego i podobno ma działac.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Tak się domyślałam. W każdym razie zastanawiam się czy ta miarka jest OK, zagadaj do Anny-Marii ona jest bardziej zorientowana w temacie tych miarek.

--- Ostatnio edytowane 2012-09-18 12:40:45 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takie cuś - jeszcze tylko przyciąc po bokach , przyczepic do zwykłej miarki.
Jak naprawię drukarkę to zrobię wersję full-wypas , w kolorze i wyraźniejszą.
Wymierzyłem ją dokładnie i podziałka nie wygląda na zniekształconą etc.
EDIT - Tym razem miarka wycięta jak należy , zalaminowana.
P.s. Już któryś raz mam taką sytuację że kiedy piszę coś i klikam na "Podgląd" - znika mi cała wiadomośc. I trzeba pisac od nowa. Co jest ?



--- Ostatnio edytowane 2012-09-18 15:09:39 przez BlueGun ---
________________________________________________________

23 strony: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.