Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mnie się też podobają.
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
dolczewita z tymi "sklepami z handmadami" to nie tak - rachunek/paragon dla klienta Ty musisz wystawić, więc działalność musi być, bo nikt za Ciebie nie będzie tego rozliczał...

Ja znam takie, gdzie działa to inaczej. Sklep skupuje od Ciebie i to oni zajmują się wystawieniem paragonu dla klienta, bo to oni jemu sprzedają. Nie zawsze musi być podpisana umowa, tak długo jak podatki są zapłacone.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
a traktuje się to jak umowę o dzieło. Oczywiście. ;)
Tak przynajmniej było jeszcze rok/dwa lata temu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Doszyłam kurę kremową. Przyznam jednak, że lepszy jest len jeśli chodzi o wypychanie. Nad tą nieźle się namęczyłam :) Przy robieniu zdjęć jedna wpadła w kard :P
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dolczewita z tymi "sklepami z handmadami" to nie tak - rachunek/paragon dla klienta Ty musisz wystawić, więc działalność musi być, bo nikt za Ciebie nie będzie tego rozliczał...

Ja znam takie, gdzie działa to inaczej. Sklep skupuje od Ciebie i to oni zajmują się wystawieniem paragonu dla klienta, bo to oni jemu sprzedają. Nie zawsze musi być podpisana umowa, tak długo jak podatki są zapłacone.
Ach bo Ty piszesz chyba o takich stacjonarnych sklepikach? Myślałam że o internetowych galeriach... Tak czy siak dla sklepu to troszkę kiepski biznes, ale może faktycznie tak robią.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kurki są przeurocze. A zdjęcie gdzie jedna się wpycha w kadr jest z humorem :D podoba mi się. Polubiłam stronę. Świnki i sówki trochę mi przypominają takie maskotki dwustronne, które miało moje dziecko w przedszkolu dawno temu: z jednej strony śpiąca sówka, a po odwróceniu na drugą stronę nieśpiąca sówka. Czy te też tak mają? :)
A co do dotacji. To z tym jest trochę tak, że niby przepisy i reguły są te same w urzędach, ale trochę zależy od urzędnika, który może rozumieć przepisy nieco inaczej niż jego odpowiednicy w innym urzędzie, albo może się uprzeć z różnych powodów (energia kosmiczna jest zła, w domu się zepsuł kran, albo interesant ma dziwną twarz) i nic się nie da z nim załatwić. Życzę Ci powodzenia i żebyś spotykała pozytywne osoby na swojej drodze :)

--- Ostatnio edytowane 2014-03-17 13:14:33 przez szpilka ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sowy są jednostronne :)
Jeśli chodzi o robienie zdjęć tym potworom wszystkim to czasem mam wrażenie, że na zdj wyglądają jak żywe :D no ale przy kurach uśmiałam się nieziemsko. Zwłaszcza z tej wpadającej w kadr :)
Z dotacją jestem w kropce szczerze mówiąc. Bo jak nie patrzeć nawet jeśli ją dostanę to 400zł miesięcznie będę musiała opłaty przelewać na co będę musiała znaleźć dodatkową pracę z która jest cholernie ciężko. W czwartek spotkanie informacyjne. Zobaczymy czy mnie przekonają :)

--- Ostatnio edytowane 2014-03-17 16:24:19 przez Paulas_toys ---
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przeurocze wszystko!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Przeurocze wszystko!
Dziękuję Trinny
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Chętni na kawę?? :) upiekłam babeczki
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.