Wersja do druku

62 strony: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ładne wszystkie!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkie fajne, ale ostatnia to wymiata!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Druga i trzecia. Mniam..
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mi się podobają wszystkie ale środkowa najbardziej:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brązowa sukienka jest rewelacyjna. Istnieje może zdjęcie na jakiejś modelce? Ciekawi mnie jak się układa góra sukienki.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Brązowa sukienka jest rewelacyjna. Istnieje może zdjęcie na jakiejś modelce? Ciekawi mnie jak się układa góra sukienki.
Niestety nie mam fotki na klientce ,mój manekin jest w rozmiarze za dużym żeby można było ją ubrać, a klientka nie odbierała osobiście żebym mogła zrobić jej zdjęcie, dlatego jest takie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ale jestem wściekła :( spędziłam 20 godz przy maszynie, z przerwą 2 godz na sen, tak na szybko zgodziłam się poza kolejnością uszyć 30 białych sukienek na krzesła na dzisiaj na komunię i 30 wstążek na kokardy w kolorze ciemnej wiśni, pomyślałam zawiozę, założę i sfotografuję całość przy stole i zapomniałam jak już skończyłam, jeszcze do tego chciałam pokazać zaangażowanie mojej rodzinki, mój mąż mi wszystko kroił z jedną córką, drugą nauczyłam obrzucania na owerloku i proste rzeczy mi obrzucała żeby mi skrócić czas wykonania i zawaliłam całość chyba już ze zmęczenia. No cóż, zdarza się. Teraz mam w trakcie pracy suknię ślubną, jej na pewno nie zapomnę sfotografować :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
zawaliłam całość chyba już ze zmęczenia.
Matko, zawaliłaś chyba tylko fotografowanie???

Nie cierpię szyć na ostatnią chwilę. Niektórym się wydaje, że maszyny szyją same... Takie tylko - tu uciąć, tam zszyć - i gotowe. Czekają do ostatniej chwili - a potem proszą o maszynowy blitzkrieg :(

Ale jeśli coś pójdzie nie tak - to nie idą po odszkodowanie do maszyny, tylko do krawcowej!!!

No i gratuluję rodzinnego zaangażowania. Cóż, oni też na tym skorzystają :p:D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak , tak oczywiście tylko fotografowanie, reszta wyszła naprawdę super, dodała uroku. Zamówione było to dlatego na ostatnia chwile bo babka przygotowała pokój gościnny na uroczystość swojego dziecka i tak naprawdę to czegoś brakowało, jak założyliśmy te sukienki na krzesła i te piękne kokardy z organtyny to było to, wyglądało zajefajnie :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja nie wiem która mi sie naj bardziej podoba:-SWszystkie są takie ładne

62 strony: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.