Wersja do druku

62 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Największe nerwy miałam z powodu tej sukienki, bo czas uciekał nieubłaganie a tu nieoczekiwanie musiałam przerwać wszystkie prace związane z szyciem i zająć się formalnościami związanymi z pogrzebem. Zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości no i w tle widać cały mój bałagan, muszę w końcu kupić sobie nowy aparat bo stary się popsuł i ciągle robię fotki komórką. :p Oczywiście jest kilka rzeczy które następnym razem zrobiłabym inaczej ale pani zadowolona, a zadowolony klient to najważniejsze :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
przepiękna
takie niewymyślne sukienki najbardziej mi się podobają
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękna suknia, też uważam że te najprostsze suknie bez udziwnień wyglądają najlepiej, a już zwłaszcza gdy są tak ładnie uszyte:))
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
suknia ślubna bardzo ładna, a czy mogłabyś Madziu dokładnie napisać jak zrobiłaś ramiączka do tej sukni, chodzi mi o to czy spód i wierzch kroiłaś po skosie i czy czymś podklejałaś itp. z góry dziękuję.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładnie wyszła Ci Madziu sukienka ślubna!!!Znam ten model bardzo,bardzo dobrze dużo tego było...ale model naprawdę wdzięczny i do roboty,a i panny wyglądają ładnie w tym fasonie.Biję brawo dla Ciebie!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
suknia ślubna bardzo ładna, a czy mogłabyś Madziu dokładnie napisać jak zrobiłaś ramiączka do tej sukni, chodzi mi o to czy spód i wierzch kroiłaś po skosie i czy czymś podklejałaś itp. z góry dziękuję.
Tak vanessa wykroiłam prostokąt po skosie, zeszyłam po długości, wywróciłam na prawą stronę, sprawdziłam długość ramiączka po przeprasowaniu, umarszczyłam z przodu i z tyłu w odpowiednim miejscu i gotowe :) niczym nie podklejałam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo pięknie! w życiu bym się nie podjęła takiej roboty - więc podziwiam nie tylko wykon, ale także odwagę. Sama sobie szyłam płaszczyk na ślubna suknię z haftowanej firany, z trenem, ale to mały pikuś przy tych draperiach i marszczeniach i gorsetach :D
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prosta sukienka?
Uważam ,że to artystyczne dzieło...drapowanie z przodu,gorsetowe sznurowanie w tyle...no no Madziu - piękna robota...:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdusiu, przepiękna prosta sukieneczka, a efekt niesamowity. Ja też lubię szyć sukienki o prostym kroju, które w efekcie dają niesamowity "efekt" wizualny. A trzeba jeszcze brać pod uwagę możliwości wykonania, terminy itd. Ładnie to zrobiłaś !!!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Bardzo pięknie! w życiu bym się nie podjęła takiej roboty - więc podziwiam nie tylko wykon, ale także odwagę. Sama sobie szyłam płaszczyk na ślubna suknię z haftowanej firany, z trenem, ale to mały pikuś przy tych draperiach i marszczeniach i gorsetach :D
Ja też bym się nie podjęła uszycia sukni ślubnej - za duża odpowiedzialność i za małe umiejętności/doświadczenie.
Madziu piękna suknia, starannie uszyta - naprawdę miło popatrzeć na tę kreację!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

62 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.