Wersja do druku

62 strony: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna :):):)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
śliczna suknia Madziu :-)
Zazdroszczę Ci. To moje takie małe marzenie uszyć suknię, niekoniecznie ślubną... Taką, w której to właśnie będą wszystkie detale idealnie dopracowane... pętelki, guziczki, fiszbinki, gorseciki, haleczki, itd... chodzi o to by te szczegóły umieć zrobić... dopasować idealnie figury i jeszcze z własnego projektu i wykroju....
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję wszystkim i jeszcze raz przepraszam, że do tego wrócę, ale to jest jeszcze za świeże chyba żebym mogła zapomnieć, najbardziej żal mi że moja siostra nie mogła tego zobaczyć:(. Fakt to wymaga sporo pracy, nie mam doświadczenia w sukniach ślubnych więc zrobiłyśmy taki numer z siostrą, że jak pojechałam kupić towar na suknię, to poszłyśmy do salonu ona udała przyszłą pannę młodą i przymierzała sukienki a kodowałam w głowie szczegóły:p, niestety nie było możliwości zrobienia zdjęcia.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dzisiaj skończyłam komplet w kolorze hmm taki pomarańcz wchodzący w koralowy ? W każdym razie bardzo mi się podoba ten kolor, tkanina bawełna więc tak długo jak pani w tym stoi nie będzie wygniecione :p przewidziane jeszcze spodnie do kompletu w późniejszym terminie :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo, ale to bardzo mi się podoba:) I kolor też 'w moim typie', jak tak patrze na Twoje prace, to aż chce mi się siadac do maszyny i samej próbowac uszyć coś tak ślicznego:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczny komplecik bardzo mi się podoba :):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo ładny kostium Magdo :),i na pierwszym zdjęciu widać że właścicielka kostiumu bardzo zadowolona

mam takie pytanie jak szyjesz żakiet z cienkiej tkaniny to dajesz jakieś wkłady usztywn.,tasiemki na linii zagięcia wyłogów ,czy można się bez tego obejść ?

ten żakiet wygląda bardzo profesjonalnie :D:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tradycyjnie podklejam flizeliną przody i obłożenia przodów i tyłu, jak tkanina ma skłonności do rozciągania się i może to popsuć efekt końcowy to dodatkowo przyklejam wąskie paski flizeliny dla wzmocnienia na samych brzegach przodów(tu gdzie potem masz zapięcie), bo czasem zrobiło się tak jak rozprasowywałam że się rozciągnęło i przy dziurkach i guzikach był falbaniasty brzeg i lipa, ciężko było to wdać z powrotem.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I mnie też podoba się bardzo i kolor i szycie,tylko ja potrzebowałabym długiej spódnicy :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ładny kolor :)
i wykonanie

62 strony: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.