Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Świetne te Twoje sukieneczki bardzo podoba mi sie ta pierwsza popielata i ta czerwona. To chyba nie są projekty z burdy tylko Twoje własne ale bardzo ładne. Wielki talent podziwiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
czarna igło!
jesteś naprawdę dobra:) gratulacje....
sukienki są naprawdę stylowe...:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje, nie spodziewałam się, dziękują za Waszą aktywność
Dorzucam jeszcze parę fotek: srebrna sukienka, podobna do tej granatowej tylko dół inny. Tą sukienkę uszyłam dla siebie, wszyłam poduszki na ramiona bo tak jest modniej. Bardzo wygodna jest ta srebrna dzianina(kupiłam ja na allegro). Tu oczywiście cała moja, zero burdy. Często wykorzystuję formy z burdy, modyfikuje je na własne potrzeby, nie mam czasu konstruować form-nie umiem też tego, kupiłam niedawno ćwiczenia do konstruowania ale nie mam czasu ich przestudiować:/ łatwiej jest zmieniać gotowe formy. Jak mówiłam jestem samoukiem i muszę kombinować.
Aire uszyj Sobie tą sukieneczkę z zakładkami-pani dla której ją szyłam jest bardzo zadowolona, sukienka ma bardzo fajne i łatwe do wszycia rękawy, na fotce tego nie widać, ale polecam ten krój:>
Dla Wszystkich którym podobała się granatowa sukienka, podobny model-srebrna jest krótsza i ma inny dół-preferuję taką właśnie długość:)
pozdrawiam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze znalazłam coś, to coś z cyklu biżuteria, dwa naszyjniki wykonane z dzianiny:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No,no jestem w szoku,jak na samoluka to naprawde zarombiscie!!!!!!!
________________________________________________________
MAM 36 LAT OD 14 MIESZKAM NA SYCYLII.W WOLNYM CZASIE ZAJMUJE SIĘ SZYCIEM CO SPRAWIA MI DUŻO PRZYJEMNOŚCI.


http://dafefa-dag.blogspot.com/ -MÓJ BLOG

Avatar użytkownika
Administrator
Czarna Igło szyjesz wspaniale!! Bardzo się cieszę, że zawitałaś na nasze forum i że od razu aktywnie tutaj działasz :) Tak trzymać!
Ciuszki naprawdę rewelacyjnie i w moim guście! Bardzo podoba mi się pasek-kokarda - sam urok i wdzięk. Do tego efektowne falbanki - w tym sezonie sama mam na takie ciuchy "fazę" tyle, że jeszcze nic z falbanami nie uszyłam... Ale materiały mam już kupione. Teraz tylko się zmobilizować.
Biżuteria z dzianiny wygląda jak biżuteria z orzechów kukui - świetna!!

Bardzo zdolna z Ciebie osoba, masz talent i super, że go nie zaprzepaszczasz :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czarna Igiełko, jestem pod wrażeniem twoich prac, są piękne wszystkie, ale ja już sobie upatrzyłam tą niebieską sukienkę- jest cudna. A ta jasna z paskiem z burdy, z pierwszego postu- szyłam z tego wykroju tylko trochę przerobiłam dół, też wyszła fajna. Igiełko, jak masz coś jeszcze to się pochwal bo naprawdę jest czym.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Igiełko piękne prace ładne fasony a wykończenie bardzo staranne!!!Prawdziwa KRAWCOWA z Ciebie!!!:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Srebrna sukienka piękna!!!


Igiełko, jestem coraz bliższa wpisania tej sukienki z Burdy na "listę do szybkiego uszycia" :) skoro łatwo się szyje, to czemu nie? Tym bardziej, że w kwietniu szykuje się impreza rodzinna, więc będzie okazja do zaprezentowania dzieła ;D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ta granatowa i czerwona sukienka sa z burdy? z ktorej? slicznie Ci wyszly :)
________________________________________________________

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.