Wersja do druku

12 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, dzisiaj się tu zarejestrowałam i chce się przedstawić z moimi pracami :)
sukieneczki uszyte: pierwsza z burdy+pasek mój projekt, druga cała moja, spódniczka też cały mój projekt:)
zachęcam do obejrzenia i komentowania.
To moja rozgrzewka :))

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
3 2 1
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładne, muszę przyznać,że zdolna jesteś :D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
spódniczka w groszki takie właśnie lubię, ale nie mam ani jednej:(.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie ułożone fałdy w spódnicy. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Czarna Igiełko, świetnie, że dołączyłaś do naszego forum z tak pięknym swoim szyciem. Wszystkie ciuszki są prześliczne ,bardzo ładnie uszyte. Mnie osobiście "powaliła" na kolana ta spódniczka w groszki, śliczności....
Napawa mnie wielkim optymizmem fakt, że coraz więcej pań, które dołączają do naszego forum, prezentują piękne , profesjonalne szycia, a to świadczy, że szycie i krawiectwo mają coraz więcej zwolenniczek i ta piękna dziedzina staje się na powrót coraz bardziej popularna.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, wstałam wcześnie rano żeby zobaczyć co mi napisaliście, szczerze nie spodziewałam się tak pochlebnych i ciekawych opinii.
Wojtku masz racje, że krawiectwo przezywa odrodzenia, wystarczy włączyć czasem tv gdzie w paru programach pokazują jak coś przerobić, uszyć...w pewnym porankowym programie prezentują się też kobiety ze swoim biznesem i też w większości to właśnie szycia(oglądam to z zaciekawianiem, chciałabym coś swojego otworzyć, póki co chce się jeszcze douczyć, muszę też napisać prace mgr). Wśród moich znajomych jest tylko jedna krawcowa, parę latek starsza ode mnie, rzadko się z nią widuję dlatego kontaktu na tematy krawiectwa będę tutaj szukała.
Nie wiem też czy mogę siebie nazywać krawcową, jestem samoukiem i szyję już sporo, mam też stałe klientki:)Ostatnio jednak je zaniedbuję bo nie mam maszyny, szyłam łucznikiem 884 i tak mi padł, że nie opłacało się go reperować, nie mam miejsca na przemysłową-kiedyś chwilę szyłam na takiej. Chciałabym jakąś półprzemysłową komputerową-na taką mnie nie stać. Szukam jakiejś starej używanej żeby pociągnąć jeszcze trochę i nazbierać na komputerową. Mój overlock też do wymiany-serio, tu to kompletnie nie trafiłam, łucznik-nawet nie da się go dobrze wyregulować(nie tylko ja próbowałam). Dobra już nie piszę na temat maszyn bo to jest wątek z moimi pracami, dorzucę coś jeszcze. Dopiero ostatnio zaczęłam fotografować swoje prace, i nie mam dużo zdjęć, teraz nie mam maszyny także nic nowego nie uszyje:(
Dodaję dwie sukienki, uszyte dla mojej Małgorzaty, czerwona do pracy, a ta granatowa błyszcząca na specjalną uroczystość-też w pracy, fotki z granatową są zbyt naświetlone, w rzeczywistości ten materiał to ciemny granat ze świecącymi drobinkami...
Ale się rozpisałam to do mnie nie podobne :D
pozdrawiam i dziękuję za opinie

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Przepiękne sukieneczki, szczególnie podoba mi się ta niebieska z prześliczną falbaną, to jest niepowtarzalny efekt tej sukienki. Ale i czerwona, chociaż skromna w kroju, też efektowna.
Masz ogromny talent do szycia, jak widać, życzę Ci szybkiego skompletowania maszyn, to bardzo ułatwia wszelkie szycia. Serdecznie gratuluję i prosimy o wiecej....
A jak moja żonka zobaczyła tą niebieską sukieneczkę, to już mam zlecenie na uszycie, ale chyba zdecydujemy się na bordową satynę. Bardzo lubię takie kiecki i ten efekt po uszyciu niepwtarzalny.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Naprawdę podziwiam Twoje prace, wielki talent do szycia, kiecki rewelacja :) Masz wielki potencjał, czekamy na dalsze prace.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
krój granatowej sukienki jest świetny!!!
pięknie szyjesz!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne sukienki, ta czerwona tak ładnie idąca w stronę minimalizmu :) Oszczędny krój, maksymalny efekt. I ta jasna sukienka z Burdy z pierwszego postu też mi się podoba, zresztą znam ją z gazety, "chodzi za mną" od dłuższego czasu i tak widzę, że chyba warto się skusić. :)
________________________________________________________

12 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.