Wersja do druku

12 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki wielkie za komentarze :)
Ciężko mi powiedzieć co to za tkanina, ta bawega. Więcej w niej sztucznego niż bawełny. Ale jest super bo nadaje się na elegancką odzież i sportową, spodnie... żakiety...
Dorzucam coś jeszcze dla odmiany, dwie maskotki a raczej dwa wielkie konie, które uszyłam w prezencie dla córeczek przyjaciółek. Dzisiaj je zawiozłam i zrobiły furorę.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jakie słodziaki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne koniki nie dziwię się że zrobiły furorę :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Podziwiam, nie wiem czy miałabym cierpliwość to takich malutkich elementów
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Łaaaa jakie cudne!! Jesteś niesamowita!! Podziwiam cierpliwość i precyzję!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej, dziewczyny tu nie ma żadnych małych elementów (konie mają około 120 - 130 cm wysokości), wszycie np tych łatek to błahostka, takie maskotkowe dzianiny dobrze się szyję, a jak się już takiego misia wypcha to nie widać żadnych krzywizn. Jeśli mam być szczera, to te dwa konie uszyłam w około 5 godzin razem z zaprojektowaniem, wycięciem, pozszywaniem i wypchaniem. Jak się za nie zabrałam o 20 to skończyłam po 24, do tego rano jednego musiałam dokończyć wypychać, co mi zajęło z pół godziny. Kiedyś miałam styczność z firmą szyjącą maskotki - stąd mam takie tkaninki i specjalne oczy. Właściciel firmy szukał kogoś z fantazją do projektowania zabawek, więc pomyślałam że spróbuję. Niestety z tym Panem ciężko było się dogadać, obiecywał i nic nie robił. Zresztą nie zapłacił mi nic, nie mógł też zrozumieć, że np pluszowy koń dla dziecka wcale nie musi być brązowy... chciał, żeby jego zabawki wyglądał jak żywe. Niestety to nie możliwe, zwłaszcza z tak słabym sprzętem do ich produkcji.
UUU jak sobie to tylko przypomnę, to żałuję straconego czasu...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rewelacyjne są te koniki.
Jakie duże uszyłaś... śliczniaki .
Nie dziwię się,że zrobiły furorę.
Moja córeńka tuli się do wielu maskotek ale dużych właśnie,daje im buziaczki itd.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No piękne koniki, takie bajkowe, trochę nierealne, bardzo mi się podobają.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łoo, niezłe koniki (to już prawie źrebaki ;))
Świetne, takie kolorowe :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Koniki są absolutnie rewelacyjne!!! Przypomniało mi się moje marzenie z dzieciństwa, żeby mieć swojego konika (najlepiej żywego:D).
________________________________________________________

12 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.