Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
W tym sezonie wszystko co intensywne a w szczególności róż, oranż i żółty.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Róz indyjski mniam,mniam :):) może być.
Dzięki Su.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja słyszałam Tomasza Jacyków, który mówił o dotąd niedopuszczalnych połączeniach, jak własnie róż z pomarańczem, albo czerwień z pomarańczem. Mówił też o innych kolorach, ale właśnie intensywnych, prawie żarówiastych.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja starałam się zainteresować niedawno co i jak będzie modne, ale co źródło, to opinia. Kora, jeśli tak bardzo chcesz być na czasie, to za jakiś czas przeleć się po sieciówkach i zobacz co jest masowo sprzedawane - gwarantuję Ci, że większość osób będzie chodziło w sieciówkowych ciuchach, więc się załapiesz na "trend", ale jakość będzie nieporównywalnie lepsza.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak na razie to jestem w stanie tylko pogadać ,jestem zła,że nie mam kąta gdzie maszyna mogłaby stać cały czas ...
Rozrywam się na wszystkie strony ,planuję i ... na tym się kończy.
Jedna uszyta spódnica wiosny nie czyni ;(
Ale mam zielonistośc przepiekną i ten róż do obrobienia :D i to na lato muszę sobie zrobić choćbym miała stanąć na rzęsach.
Pokaże potem fotki tych tkanin - to nie będą żarówiaste kolorki więc nie będę tak bardzo na czasie ale co tam...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Jak dla mnie to sam Jacyków jest niedopuszczalny ;) Czasem się ubierze tak, że głowa boli. Dla mnie nie jest on wiarygodny i jego opinia mnie guzik obchodzi.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też nie biorę pod uwagę jego opinii.
Lubie poznać taką ogólną tendencję i dalej sama sobie radzę.
Natomiast nic mnie nie obchodzi moda zimowa- jestem zmarzlak i liczy się by mi było ciepło i wygodnie. Kolory już mnie raczej nie kręcą .
Ale lato.... kocham lato,powinnam mieszkać gdzieś na południu kontynentu:p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dla mnie Jacykow również nie istnieje. Przecież pomarańcz z czerwienią to bardzo udane połączenie. Osobiście uwielbiam nasycone kolory co widać po moich uszytkach. Ale ostatnio zachwyciło mnie połączenie na pozór nie pasujących do siebie kolorów jasny kawowy i różu. Pani Mołek z tvn miała takie połączenie spódnicy i bluzki, rewelacja.
Zachwyca mnie równiez biel i beż -super, oraz różne nietypowe połączenia np. zielony i fiolet itp..
Najważniejsze aby na ślepo nie przyjmować nowinek mody tylko brać poprawkę na siebie czy te kolory są przeze mnie lubiane.
I jeszcze jedno mam nadzieję, że to wiesz, że kolor róż indyjski nie wiele ma wspólnego z różem, to połączenie brązu i bordo w odpowiednic proporcjach. bardzo lubię ten kolor.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie dlatego iż powstał z tego nietypowego połączenia barw - sam kolor jest cudny.Inny.
Nie wiedziałam o tym.
Dziękuję za uświadomienie mnie.
Ma w swojej nazwie 'róż' i dla mnie pozostanie różem.

Nie znoszę natomiast w dużych ilościach różu "majtkowego" czy "lilaróż" lub jeszcze innego różowego.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
"Majtkowy" niebieski to też dla mnie dramat, nie kolor ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.