Wersja do druku

12 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobry wieczór,
dzisiaj znalazłam na stronie Dekoralu test psychologiczny (http://www.dekoral.pl/test_wstep.xml). Daaaaawno już nie robiłam sobie takiego testu, bo uważałam, ze są tendencyjne i nie warto się w nie zagłębiać. Ale to, co przeczytałam w rozwiązaniu, całkowicie mnie przerosło i zaszokowało. W 95 procentach całkowicie się ze mną zgadza. Pozwolę sobie nie ujawniać tutaj, mojego wyniku, bo nie to mi chodzi :) Ale chciałam napisać też o reklamie Dekoralu. Jest urocza. Nie dość, że kolory są modne i fantastyczne, to jeszcze stroje są niezwykłe. Nie wiem, czy się nad tym zastanawialiście (nie tylko: zastanawiałyście :) ), ale te stroje właśnie przyciągnęły moją uwagę i były asumptem mojego zainteresowania się Dekoralem :) A w szczególności ten brązowy płaszczyk z zamszu z satynowym paskiem i kołnierzem. Zakochałam się w nim miłością bezwarunkową. Brakło mi słów, żeby opisać, jego piękno. I tylko żałuję, że takiego nie umiem uszyć i nawet nie mogę go kupić, bo go nigdzie nie ma. Jest po prostu genialny.
P. S. nie sądziłam, ze kolory tyle o nas mówią.
A tutaj można zobaczyć reklamę http://www.youtube.com/watch?v=XOlwjQryYh8
Avatar użytkownika
Administrator
Też zwróciłam uwagę na tę reklamę :) Bardzo fajna, fajne kolory no i wnętrza. Ten brązowy płaszczyk jest chyba sukienką a nie płaszczykiem, tak na moje oko.
A test może rozwiążę ale w domu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Test super, reklamy nigdy wcześniej nie oglądałam, fajny ten płaszczyk, ale tak jak Susanna pisze to bardziej przypomina sukienkę kopertową B-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mniejsza z tym, czy to płaszcz, czy sukienka :) W każdym razie jest genialny. I kiedy na to patrzę, to aż mnie skręca, ze nie mam czegoś takiego :) Oczywiście zmieniłabym kolor tej uszytki, bo brązowy i czerwony, to dwa kolory, których po prostu nie trawię. Ale najbardziej mi się podoba to połączenie zamszu z atłasem.
Avatar użytkownika
Administrator
Test super, reklamy nigdy wcześniej nie oglądałam, fajny ten płaszczyk, ale tak jak Susanna pisze to bardziej przypomina sukienkę kopertową B-)
A wiec i łatwą do uszycia :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio w starej Burdzie znalazłam kopertową sukienkę. Niby nic niezwykłego, taka wiązana na biodrze. Ale miała coś fajnego, co sprawia, że pomimo tego wiązania (chyba, że wymyślę jak przenieść) chcę ją uszyć. Otóż jest dwustronna :D Z jednej strony można ukryć elegancką dzianinę, a z drugiej kolorową - i powiedzmy, że przez dzień latać w takiej zwykłej, a wieczorem wystarczy zamienić strony i już można na elegancko. Albo inaczej: lecę gdzieś samolotem na kilka miesięcy, ale bagaż mam nieodmiennie do 20 kg. Więc biorę połowę ubrań - same dwustronne :D Pomysł niby nie nowy, ale strasznie mi przypadł do gustu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łatwa do uszycia może jest dla Was. Ja nie jestem krawcową i nie mam weny do szycia. Ja podchodzę do tego bardziej technicznie, bo muszę mieć wykrój. Patrząc na sam ciuch i wiedzieć, jak to uszyć, to chciałabym. Zazdroszczę tego krawcowym. Ale niestety tak nie mam. Gdybym nawet znalazła gdzieś wykrój, to nie umiałabym uszyć takiego kołnierza. Jestem tylko rzemieślnikiem, a nie artystą i projektantem.
Avatar użytkownika
Administrator
Wykrój w Burdzie pewnie by się znalazł, wena musi przyjść (przynajmniej ja tak mam) ale spokojnie Manuskrypcie poradziłabyś sobie! Szyjesz dużo, co uszyjesz to wychodzi - nie ma się co zniechęcać! Poza tym nie wszyscy są krawcowymi a mimo wszystko szyją. Nie wiem czy korzystasz ze Złotego Kroju (widzę, że masz go w avatarku) ale może tam znalazłaby się taka sukienka?? Nie musisz ją też szyć jako dwustronną :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak się boisz kopertowych, to ja czasem widuję takie bardzo proste - tył, dwa przody, zszyć szwy boczne i szwy ramion, podłożyć - koniec. Poszukaj na początek, a później spróbuj level wyżej :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jakie kolory będą dominujące w tym sezonie?
Macie jakieś wiadomości na ten temat.
Zwykle nie bazuję na trendach ale mogłabym wreszcie mieć coś na czasie.
________________________________________________________

12 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.