Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
:) oj racja, racja:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniko, to jesteśmy równolatkami. Ja też mam 32 lata. A wiadomo, po trzydziestce pojawia się coraz więcej problemów z ciążą. Z zajściem, z donoszeniem .... no i jest ryzyko chorej ciąży. Ale to mnie nie przeraża. Pragnę tego tego, całą sobą, ale cóż może zrobić stara panna? :)
Co do wieku i donaszania ciąż, to niedawno opublikowano badania, że w wieku między 24 a 32 rokiem życia zdarza się najmniej poronień. Największy wskaźnik poronień jest u dziewczyn poniżej 24 r.ż (oczywiście, nie mówimy tu o jakiś chorobach, które powodują ronienie) które bardzo częśto zostają mamami z przypadku i nie dbają o siebie tak, jak to robią kobiety w ciąży w późniejszym wieku.
Stara panna? Chyba singielka. Rozumiem, że otoczenie daje Ci popalić. No cóż, ja też nie mam lekko, mieszkam w małej miejscowości, w której ktoś w moim wieku bez męża, bez dzieci kłuje oczy. I nie raz dawano mi to do zrozumienia.
Moi rodzice - mama szczególnie - również mnie nie oszczędzają.
moje dzieci urodziłam jak miałam 33 lata. Ciąża nosiła się zasadniczo dobrze, typowo dla ciąży bliźniaczej. Pewna lekarka, która mnie leczyła jak dzieci mnie zaraziły czymś paskudnym przywleczonym z przedszkola, opowiadała o swoich dzieciach, trójce, pierwsze urodzone ok 42-43 lat. wszystkie zdrowe.
To prawda, że często najbliżsi, zwłaszcza mamy są wręcz okrutne w domaganiu się wnuka. Moja też tak miała, teraz męczy mnie o wnuczkę... jak jeszcze nie byłam mężatką (gdy miałam 29 lat i nie zanosiło się, że będę mieć męża)i mnie naciskała o wnuka, powiedziałam, że nie problem mieć dziecko z byle kim, byle jej instynkty były zaspokojone. to trochę przystopowało nalegania.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pajesia, mądrze piszesz.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-21 10:35:04 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Pajesie dobrze powiedziałaś.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie i mądrze powiedzianeB-)A teraz jak tu jeszcze ktoś zagląda to mam pytanie wielkiej wagi:-S.Pomóżcie mi pomyśleć bo jakaś amnezja mnie dopadła.Muszę uszyć stanik ...taki zwykły ,bieliźniany a chcę go uszyć z formy tego co jest w ostatniej burdzie .I...no wlaśnie tam pisze z elastycznych materiałów a z dzianinki z bawełnianym podszyciem mógłby być normalnie jakaś tępa jestem
Avatar użytkownika
Administrator
Wydaje mi się, że mógłby być. Ja ostatnio pokochałam elastyczne podszewki wiec gdyby ta dzianina jakaś taka prześwitująca był to się można poratować :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuję za odp :D.Tak właśnie myślałam.Po majówce biorę się za staniczek na początek będzie w kolorach kolejowych bo taką mam dzianinkę z której nikt nic nie chce to wykorzystam na naukę :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jakie to są kolory kolejowe?:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
He mam w domu kolejarza ale nie bardzo wiem jaki to kolor, czyżby granatowy ? :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Mi tez się kojarzy z granatem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.