Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo się ciesze Moniko.

To ja babcia pochwalę się moją pomocnicą ,małą damą co to jeszcze niedawno jeździła a cała trójką jak dopadnę wszystkie i zrobię zdjęcie moim aniołkom

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zrób zdjęcia, z przyjemnością pooglądamy Twoje pociechy. Widzę, że masz pomocnicę, juz niedługo będzie Ci pomagać przy szyciu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry Babcie i Mamy,
ja niestety nie jestem żadna z Was. Jestem tylko ciocią najkochańszego bucha na świecie :) Magdo, zawsze chciałam mieć taką liczną rodzinę. Jesteście wszystkie do siebie baaaaardzo podobne. Ja mam tylko jedną siostrę. Ale że moi rodzice mieli bardzo liczne rodziny, to mam mnóstwo sióstr i braci ciotecznych. Na kilkadziesiąt osób jest tylko kilku chłopców, ale to w moim pokoleniu. Ale natura to sobie wyrównała. Bo już w pokoleniu moich siostrzeńców, nie ma nawet jednej dziewczynki. Wszyscy chłopcy. Dlatego kiedyś marzyłam o trójce synów, dzieci. Ale że nie ma dziewczynek, myślałam o synach. Niestety w moim wieku przestałam już nawet marzyć o jednym dziecku. Dlatego teraz całe moje uczucia przerzuciłam na siostrzeńca. Ma 4 , 5 roku. I tak, jak Marzena, chciałam go Wam pokazać :) A zdjecia w moich uszytkach później będą, kiedy zrobię :)
pozdrawiam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Łamacz niewieścich serc rośnie, zdaje mi się ;-) Gdy się spojrzy w te oczy ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Ale fajne zdjęcie na koniku :) Faktyczne te oczy... Kobiety strzeżcie się :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety w moim wieku przestałam już nawet marzyć o jednym dziecku. Dlatego teraz całe moje uczucia przerzuciłam na siostrzeńca.
Nie wiem co to za wiek :D ale radzę nie przestawać marzyć.
Ja urodziłam moja Oldżi mając 38 lat.
Czekałam bardzo długo,po drodze miałam kilka niemalże tragicznych przeżyć zdrowotnych
ale dzięki Bogu MAM JĄ i to jest mój cały świat.
Nie mówię jednak zdecydowanie ,że to wystarczy ...

Twój siostrzeniec już czaruje:angel:
Bo czyż nie jest to poza amanta...
półleżący w pościeli,z rozwianym blond włosem,intrygującym wzrokiem i zagadkową minką????
Już można się w nim zakochać na amen...
Nie dziwię się Tobie ... oj nie dziwię:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Moja bratowa urodziła dziecko w wieku 39 lat, kuzynka urodziła 4 dziecko w wieku 42 lat, kolejna kuzynka tez urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 38 lat - zdrowe i mają się dobrze.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też nie mam jeszcze dzieci, a już 32 latka za kilka miesięcy i co z tego.
Jeszcze do niedawna to wogóle nie wyobrażałam sobie siebie w roli mamy, choć dzieci za mną przepadają - i ja za nimi też.
Teraz juz zaczynam powoli powoli dojrzewać do macierzyństwa, ale co będzie, to czas pokaże. Od ponad 10 lat mam dośc poważne problemy zdrowotne i średnio co 2-3 lata ląduję w szpitalu. Gdyby się kiedyś okazało, że nie będę mogła mieć dzieci, to adoptuję.
Najlepiej rodzeństwo, nie koniecznie noworodki, starsze dzieci też potrzebują opieki.
Wiem, że jestem w stanie pokochać tak, jak swoje.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suuuuper chłopaczek w sam raz na kawalera dla mojej Wiki.

Dziewczyny mądrze mówicie :)Ja mam prawie 50 lat a córa moja 16 Łatwo wyliczyć kiedy się urodziła,ile miałam lat .Syn ma 27,różnica powalająca,już myśleliśmy ,że będzie jedynakiem a tu co ma siostrę a my pociechę i maskotkę wdomu.Czego wszystkim życzę oby Wam się udało a jak nie to Monika ma rację wiele dzieci potrzebuje serca i domu .Wiemy to z autopsji mój syn z żoną adoptowali dziewczynkę miała wtedy 4 lata teraz jest pierwszoklasistką i wspaniałą siostrą dla ich 5 latki .Zżyły się i są prawdziwyni siostrami :D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zazdroszczę wszystkim, którzy mają dużo rodzeństwa, ale przede wszystkim podziwiam matki. Sama niedawno urodziłam synka i widzę jakie to poświęcenie i ile pracy :) Wyjściowo chciałam mieć trójkę dzieci, ale teraz sobie myślę, że trzech ciąż nie dam rady przechodzić. Więc plany skurczyły się do dwójki :)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.