Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Aurin

to jest delikatnie napisane :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Polowa tych osob na tym forum jest naprawde pojebana chyba logiczne ze najpierw szukalam odpowiedzi wsrod znajomych i tak dalej a dpoiero pozniej znalalam to forum i porownywalam takze odpowiedzi na forum z odpowiedziami ktore uzysklam takze ludzi zastanowiecie sie troche co piszecie bo naprawde po tym co piszecie niektorzy bynajmniej wygladaja mi na naprawde pustych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no kultury to Ty nie masz za grosz


--- Ostatnio edytowane 2011-10-28 21:37:57 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Roksanitko ja zastanawiałam się co odpisać na ten post, ale uznałam że strata czasu bo cokolwiek się napisze to niektórzy i tak tego nie rozumieją, bo to zawsze będzie dla nich chińszczyzna i mam nadzieję że administratorka zablokuje jej możliwość wypowiadania się skoro nas obraża bezpodstawnie, najłatwiej jest zrzucać winę na kogoś za swoje błędy :glupek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
tak to jest Madziu jak sie idzie do szkoly krawieckiej zeby tylko jakas skonczyc,a nie ma sie pojecia o szyciu i jego zagadnieniach,wiem do duzo takich kolezanek mialam w klasie co nawet nie wiedzialy jak dziurke zrobic
tez mam nadzieje,ze Sus ja zablokuje bo tu sami kulturalni ludzie na forum i ze tez musiala sie trafic "czarna owca"
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dodam jeszcze, Roksanitko - tak to jest, jak się idzie do szkoły krawieckiej i nie chodzi na zajęcia!

Widać też, niestety, że pewnych rzeczy /jak np. kultury i ogłady/ to osoba taka jak Eliza nigdy nie nabędzie, bo nawet do głowy jej nie przyjdzie, żeby zastanowić się nad sobą.

Skoro połowa ludzi na tym forum jest jej zdaniem poj****na, a tylko ona ma takie zdanie - to znaczy, że z nią samą jest najgorzej.

Niech idzie szukać towarzystwa odpowiedniego dla siebie - gdzie indziej!

Susanno, dołączam się do próśb o zablokowanie konta tego pasożyta, bo inaczej jej nazwać nie można!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O matko! Dopiero dzisiaj przeczytałąm ten wątek i to zaczełam od poczatku, wiec nie wiedizalam, jak sie zakończy.NO, takiego zakonczenia, to sie na pewno nie spodziewalam.

Ja jako osoba szyjąca tylko z zamilowania i zupelnie nie znajaca sie na krawiectwie od strony technicznej nie mialabym problemu na podanie odpowiedzi na niektore pytania, po prostu wzielabym to na logike, tak jak pisala Kora.

Dlatego tez wnioskuje, ze osoba ukrywajaca sie pod ps. Eliza Bernat miala od samego poczatku za zadanie zdyskredytowanie naszego forum, mysle ze nie chodzilo jej tak naprawde o zaden egzamin.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Starożytni mieli niezły patent na takie przykre osoby, wymazywali je z pamięci i wszelkich dokumentów. Z drugiej strony żal mi Elizy.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Heh, zawsze warto wiedziec, kto nas obraża..

http://www.fotka.pl/profil/lena9221/albumy/1,Ja/66933532,
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A taka wydaje się sympatyczna ze zdjęcia...
________________________________________________________

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Wątek jest zablokowany.