Wersja do druku

7 stron: 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Administrator
Zastanawiam się czy tylko mnie wiosna napawa optymizmem i chęcią uszycia czegoś nowego ;) No wiec co szyjecie lub macie w planach uszyć??
W maju idę na wesele wiec trzeba skombinować sukienkę, wczoraj zrobiłam wykrój sukienki z nr 3/2010 Budry (ta z okładki). Musze jeszcze kupić jakiś fajny materiał i do dzieła. Ogólnie to boje się tego kroju i czy mi wyjdzie :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam mnóstwo planów i mnóstwo materiałów! tylko czasu jakoś ostatnio mało

Uszyłam już marynarkę z burdy 2/2010 nr 110 (nawet mam ją teraz na sobie) wyszła super-pierwszy raz wszywałam rękawy i wyszło całkiem dobrze, nic mnie nie ciągnie i ten jeans sprawuję się póki co super- jestem naprawdę zadowolona:D

Teraz wykroiłam spodnie z burdy nr 1/2010 nr 120, ale chce je trochę przerobić (zrobić z nich rurki i wstawić taki szerszy pas u góry (żby bardziej takie gorsetowe były, ale nie takie pod sam biust:)

A potem pomysł na kiecke z bolerkiem na chrzciny , taką trochę chanelowską,taką bardzo prosta z tymi wypustkami dookoła :)

no i jeszcze tuniki ohhh gdyby tylko czasu było więcej
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
od 2 miesięcy leży skrojona bluzka i trykotowa sukieneczka dziecięca.
Zaczęłam inną sukieneczkę dziecięcą i rozgrzebaną mam torbę plażową (dobrze, że na wczasy jadę we wrześniu) :D
poza tym do spódnicy mam tylko zrobić dziurkę oraz przyszyć guzik i będzie gotowa (na dziurkę czeka już ze 2 tygodnie)
przerabiam spodnie sztruksowe (mentalnie - to znaczy wciąż o tym myślę) :D
w planach mam kurtko-marynarkę w stylu sportowym dla męża i odwlekam to w nieskończoność, bo będę musiała improwizować z wykrojem...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kończę żakiet i drobne przeróbki, mam w planach bolerko dla siebie (ale jeszcze nie dostałam zaproszenia na ślub, więc poczekam) i sukienkę dla młodszej pociechy, taką na lato, materiał już leży i czeka. Mam jeszcze mnóstwo innych planów. Tylko czasu nie mam w ogóle. :p
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zamarzyła mi się sukienka w kolorze czerwonym,nabyłam więc dzisiaj satynę z dodatkiem bawełny i lycry i właśnie zakończyłam kroić.Sukienka będzie wg.modelu 115 z 10/2009 z Burdy oczywiście. Szyłam już ten model klientce i sukienka wyszła bardzo ładna, z tym że tamta była w kolorze grafitowym.Moja ukochana babcia mawiała że w Wielkanoc do kościoła należy włożyć coś czerwonego bo to kolor Zmartwychwstałego Chrystusa,pomna więc babcinych nauk zabieram się z samego rana za szycie Wielkanocnej sukienki.Jak wyrobię do Świąt,wstawię zdjęcie oczywiście.
Avatar użytkownika
Administrator
O Dana no to chyba obie ubierzemy się w Wielkanoc na czerwono :) Wczoraj skroiłam i zaczęłam szyć bordową sukienkę z Burdy z (chyba) 2007 roku (muszę sprawdzić). Materiał kupiłam jakiś czas temu, taniutka dzianinka.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Będziemy czerwoniutkie i śliczniutkie jako te pisaneczki. Zrzuciłam już 5kg i taka jestem śliczna że nie mogę się napatrzeć na siebie, jak nic zaraz popadnę w samouwielbienie. A moja podła przyjaciółka przyszła do mnie wczoraj i z drzwi wyjechała z tekstem:-co ty tak źle wyglądasz,znowu chora jesteś?No myślałam że ją zabiję!
Avatar użytkownika
Administrator
Nie ma to jak dobre słowo od przyjaciółki :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja ostatnio usłyszałam komplement od laryngologa, który robił mi rutynowe badania kontrolne do pracy. Przez chwilę bawił mnie dowcipną rozmową i nagle spojrzał mi głęboko w oczy i zauważył aksamitnym głosem:
"Jakie pani ma duże oczy!... Czy pani ma kłopoty z tarczycą??"
:D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja kupiłam na święta firankę i dużo musiałam uciąć bo chciałam krótką a z tego koloru były na 280cm no i z reszty wyjdzie sukienka dla córci.No a materiał na moją sukienkę leży jeszcze w sklepie:(:(:(

7 stron: 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.