Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Administrator
Ja ostatnio usłyszałam komplement od laryngologa, który robił mi rutynowe badania kontrolne do pracy. Przez chwilę bawił mnie dowcipną rozmową i nagle spojrzał mi głęboko w oczy i zauważył aksamitnym głosem:
"Jakie pani ma duże oczy!... Czy pani ma kłopoty z tarczycą??"
:D
Buahaha super komplement :D

O właśnie zerkam na Burdę, z której szyję sukienkę, to nr: 12/2007

Jagódko byłam dziś na Twoim blogu, widzę sporo nowych ciuszków. Mi od dawna chodzi po głowie blog kosmetyczny a teraz to mi się zamarzył jeszcze blog właśnie z własnoręcznie uszytymi ciuchami, dodatkami z lumpeksów i nie tylko + kosmetyki. Ehhh...

Magdo ale jaką radość będzie miała córka...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi od dawna chodzi po głowie blog kosmetyczny a teraz to mi się zamarzył jeszcze blog właśnie z własnoręcznie uszytymi ciuchami, dodatkami z lumpeksów i nie tylko + kosmetyki. Ehhh...
Nawet się nie zastanawiaj tylko zakładaj ten ciuchowy. Ty dopiero będziesz miała co pokazać! :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja na święta miałam w planach uszyć sobie żakiet ale po namyśle zdecydowałam się na sukienkę , bordowa oczywiście , Jeszcze nie wiem jaki model jutro sie zdecyduje . A i jak dojdzie do mnie zamówiony materiał to mam w planach płaszczyk dla córki - czerwony, to może już po świętach bo czekam na materiał.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja planowałam uszycie dwóch wiatrówek dla moich chłopców... ale już nie zdążę... nawet nie będę próbować, bo ból gardła nas dopadł, mnie i Tomcia :(

uszyłam za to bluzę Spider-Mana na wzrost 184... wedle modelu 126 z Burdy 1/2010, dla naszego dentysty, zamówił, bo spodobały mu się bluzy chłopaków i jego dziewczyna go podpuściła;) ale się cieszył chłopak :D
summa summarum - też czerwona rzecz na Wielkanoc ;)

po świętach będę szyć w 1 kolejności wiatrówki chłopakom i bluzę polarową model 105 z Burdy 1/2010 dla siebie, w kolorze pomarańczowo-ceglastym, brakuje mi tylko suwaków, a potem sukieneczki bombki na koniec roku dla malutkich przedszkolaczek
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny to po świętach wszystkie musimy wkleić nasze bordowe sukienki :D

Jagódko bloga założę ale muszę poczekać na mojego programistę żeby to wszystko uruchomił ;)

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
ja postanowiłam odświeżyć/uzupełnić garderobę o kilka klasycznych bluzek koszulowych
jak zobaczyłam ceny w sieciówkach (min 100pln!) to stwierdziłam, że zrobię jeden wykrój i trzasnę "pieczątki" na kilku materiałach :D tym bardziej, że mam już taką koszulę uszytą (na podstawie wykroju z Burdy) i wiem jak leży i co muszę przerobić :)
Marzy mi się coś a la tunika/szmizjerka do jeansów...
Kupiłam na allegro polar 600gram z zamiarem zrobienia z niego koca. Mąż obejrzał, zachwycił się i zaproponował żebyśmy dokupili jeszcze kilka metrów i uszyli bluzy dla siebie...ale ja nie jestem przekonana czy taka bluza nie będzie za ciężka itp. :-S
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ale ja nie jestem przekonana czy taka bluza nie będzie za ciężka itp. :-S

ostatnio mój mąż przyniósł bluzę z pracy - taka granatową firmówkę z bardzo grubego mięsistego polaru. Czy ciężka? sprawa względna, ale ona jest przeraźliwie ciepła, to chyba jest argument za uszyciem własnoręcznym takiej
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A ja mam z głowy Wielki Piątek, bo moja kochana żonka wygrzebała niedokończoną swojego czasu sukienkę i dostałem polecenie zakończenia tego szycia, bo ona chce się ubrać w Święta. Pani każe , sługa musi !!( a sukienka jest dopiero skrojona).













Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtek no to do maszyny. Potem oczywiście czekamy na efekty. :)
Ja mam w planach uszyć sobie to bolerko z poprzedniego numeru Burdy, ale czy mi czasu starczy nie wiem, bo najpierw muszę uszyć klientkom.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Biedny Wojtek... ale chwali się Twoją uległość :)Szyj mój drogi, kobieta musi pięknie wyglądać na Święta :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.