Wersja do druku

32 strony: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a odpowiednia masz plytke zalozona
kazdymi iglami mozesz szyc,o ile nie beda przepuszczaly
ja wszystko (prawie) smigam na zwyklych jak do domowej maszyny
Avatar użytkownika
Świeżynek
No tak tak to jest jak się nie umiejętnie szuka elemetntów...
ale pytanie o igły aktualne jakby co:):):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
ok;)dziękuje..ale chyba spędzę dłuuugie godziny na nauce naprężeń bo jak na razie mam problem z regulacją :((
Avatar użytkownika
Świeżynek
regulacja!!!pomocy
pomarańczowa jest skręcona na 9 a mimo to sa pętelki na lewej stronie,niebieska na 8 a czerwona na 5...prawa strona nawet wyglada ok ale lewa..pożaj się Boże..co mam zrobić?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
lewa strona prawa strona
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Madziarekso,
Czy to 3-nitkowy super elastyczny ścieg wzmocniony? Sugerowane ustawienia jak na stronie 44 instrukcji pdf: pomarańczowa 8,5; niebieska 4,0; zielona konwertor; czerwona 3,0?

Nie wiem jak luzuje się talerzyki w tym owerloku, dlatego proponuję przekręcić na niską wartość naprężacz i złapać nitkę, tak jak na rysunku, i wykonać nitką ruch "piłujący" w górę i w dół, aby nitka poprawnie weszła w talerzyki naprężacza. I powtórzyć to dla każdej nitki. A potem na ścinku wypróbować najpierw ustawienia sugerowane dla takiego ściegu a potem dodatkowo dostosować naprężenie.

Fides

--- Ostatnio edytowane 2014-02-06 22:24:12 przez Fides ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
talerzyki
Avatar użytkownika
Świeżynek
tak,to jest ten ścieg...
ok spróbuję z tymi nitkami i talerzykami...bo próbowałam tak jak ustawienia fabryczne i nie dawało rady tzn wychodziło jeszcze gorzej;(((może jeszcze igły?bo mam dosyć cienką dzianinę ale bardzo rozciągliwą założyłam igły do dzianiny 75.dam znać ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z fotografii wynika że nitka która jest idzie przez dolny chwytacz jest za mocno dokręcona albo gdzieś jest zaczepiona i idzie bardzo mocno.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sprawdź włożenie igieł, może nie są do oporu włożone, nie dokręcaj tylko zbyt mocno:nie:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Opisałam Twoje zdjęcia, mam nadzieję, że poprawnie, może teraz właściciele Merrylocków coś podpowiedzą. Poza nawiasami Twoje ustawienia, w nawiasach sugerowane ustawienia.

Fides

--- Ostatnio edytowane 2014-02-06 22:25:35 przez Fides ---

--- Ostatnio edytowane 2014-02-06 22:30:44 przez Fides ---

--- Ostatnio edytowane 2014-02-06 22:44:37 przez Fides ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
merrylock 3 nitki elastyczny wzmocniony dodatkowy opis 3-nitkowy elastyczny wzmocniony
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
za duze naprezenie na chwytaczu

zobacz wszystkie ustawiena w granicach 4-5

32 strony: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.