Wersja do druku

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(...)
Suwak niewidoczny - ja w ten sposób m.in. wszywam zamki, a nazwą taką posługują się niektóre ksiązki krawieckie. Widzę teraz że lepsza nazwa to po prostu suwak zwykły.
Czyli dokładnie tak jak napisałam: głupawa kalka z angielskiego. Ja właśnie dzięki takim -kretyńsko przetłumaczonym książkom zaczęłam szukać pomocy tam, gdzie faktycznie piszą ludzie znający się na szyciu, a nie wydawnictwo które zleca tłumaczenie osobie która języka może trochę i liznęła ale na szyciu -i specjalistycznym słownictwie nie zna się za grosz. I nie zadaje sobie trudu, aby je po prostu ...sprawdzić.
Nie jest to krytyka pod Twoim adresem, miałaś prawo nie wiedzieć.Stronka jest poprawiona i dobrze! Powodzenia w dalszym szyciu :)
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widzę że rozgorzała gorąca dyskusja na temat mojego "niewidocznego suwaka". Podano moje dane i chciano zbojkotować moją stronę... Wow.
Suwak niewidoczny - ja w ten sposób m.in. wszywam zamki, a nazwą taką posługują się niektóre ksiązki krawieckie. Widzę teraz że lepsza nazwa to po prostu suwak zwykły. Jest to jeden ze sposóbów - dość prosty. Błąd ten został poprawiony na moim blogu.
Żadna z Was, drogie forumowiczki, nie zapytała się mnie dlaczego tak pokazałam ten sposób i tak nazwałam. Zebrałyście się jak kokoszki, ponaśmiewałyście się,
dochodziłyście czy to któraś z Was. A zwłaszca Stara Gwardia. No cóż...
No cóż...
Ja należę do Starej Gwardii i tak tylko spytałam , bo mi się wydawało ze już gdzieś spotkałam twoje wpisy.Nie byłam tylko pewna czy to było tu na forum. Piszesz teraz że to jest twój sposób na wszycie zamka, jak również nazwa którą użyłaś : zamek niewidoczny , jest twoim pomysłem. Nie spotkałam się dotąd z taką nazwą. Wydaje mi się że nie byłoby aż takiej zagożałej dyskusji , gdybyś na swojej stronie częściej pisała o tym że to jest twój właśnie sposób. Bo tak czytając twoje wpisy odnieść można wrażenie że jest to poradnik fachowca w dziedzinie szycia. Już sama nazwa: Jak uszyć , może na to wskazywać . Nie ma się co dziwić dziewczynom które mają większe doświadczenie w szyciu że trochę się zdziwiły poradami .










--- Ostatnio edytowane 2012-03-28 09:56:37 przez ITA ---

--- Ostatnio edytowane 2012-03-28 09:59:40 przez Susanna ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem jak to się stało że moja odpowiedż wyżej pokazała się w czciące jako cytat:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
DO katalogu na www.jakuszyc.pl wpis należy zrobić osobiście. A jak dla kogoś to jest za duży wysiłek - nic nie poradzę.

jeszcze odniosę się do tego wpisu do katalogu...
mówisz że podano Twoje dane, każdy może przecież je zobaczyć na Twoim profilu ekraw. ujawnienia bezprawnego więc tu nie widzę, każdy wpisuje tu co chce, i jest to dostępne dla każdego, i to jest moim skromnym zdaniem fajne
aczkolwiek do wspomnianego cytatu:
zwróć uwagę, ze nie strzelamy tu nazwiskami na prawo i lewo, a wpis do Twojej strony, (bo jak dla mnie to nie jest już blog, a strona) no niestety tego wymaga... i myślę, że głównie to stanowi wysiłek...
zwyczajne zasady etyczne... na stronie nie podajesz swoich danych, a przy dodaniu opinii/ komentarza wymagasz
strona jakuszyć jest w pełni anonimowa dla Ciebie, osoba chcąca zrobić wpis już się taka nie czuje...

nie wiem czy mnie zrozumiałaś właściwie...
nie miałam na myśli czepiania się ale wyjaśnienia...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Nie wiem jak to się stało że moja odpowiedż wyżej pokazała się w czciące jako cytat:)
Nie zamknęłaś cytatu znacznikiem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem jak to się stało że moja odpowiedż wyżej pokazała się w czciące jako cytat:)
bo pewnie napisałaś przed "qote" ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hehehe... strach się bać :rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
MOniko:pisanie "dla mnie to wygląda trochę jak wszycie zamka przez dziecko, ale bo ja tam wiem..." jest troszkę złośliwe... Nie akceptujesz regulaminu - nie musisz dodawać wpisu.
Vanessa - jak ktos pisze o bojkotowaniu mojej strony to jaki mam mieć niby dystans? A rozumując Twoim tokiem myślenia - musiałabym sama zamieścić wpisy wszystkich blogów, forów, i innych stron na których się udzielam. Celem wpisu jest aby dana strona sama się zaprezentowała, przesłała logo i opis swojej strony.
ITA- nigdzie nie pisałam, że nazwa jest "moja", a sposób - po prostu szyję w ten sposób.


Dla mnie dyskusja zamknięta. Wprowadziłam w błąd, poprawiłam. Jak komuś podoba się moja strona - zapraszam, jak nie - trudno. Tak samo z wpisem. Prawo internetu, prawda?

Avatar użytkownika
Świeżynek
oj, bez języka... miało być P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
słuchaj, napisałam dokładnie to co napisałabym drugi raz...
dla mnie to naprawdę tak wygląda...:bezradny:, może też dlatego, ze jak byłam mała też tak wszywałam...
bo ja tam wiem to miało być dokładnie tak jak napisałam... nie złośliwe pisanie, tylko skoro masz stronę i uczysz jak to robić, to pomyślałam że w sumie lata lecą a moda mogła się zmienić...

nie potrzebnie wyłapujesz takie słówka,
nie szukaj problemu na siłę... nikt Cię przecież nie poniża, trochę dystansu by się przydało...
jesteś z nami ale stronę masz typowo "uczącą" "jak uszyć"...
zrozum, że niektórzy już coś tam umieją i jak to na forum, mogą komentować i mają do tego prawo :)

________________________________________________________

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.