Wersja do druku

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jesteś członkiem forum od niedawna więc chyba jeszcze nie zauważyłas że nie jest to forum agresywne i tego typu wpisy(nawoływanie do bojkotu) należy traktować z przymrozeniem oka. I nie ma sie o co obrażać i wywoływać niepotrzebną dyskusję.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od czasu, kiedy "odkryłem" to forum w związku ze swoimi nowymi zainteresowaniami mam właśnie takie wrażenie, że tutaj adminka nie ma co robić.
I to mi się spodobało.
Nikt na nikogo na tym forum nie nalatuje, nie podkreśla swojej wyższości, chętnie zaś pomaga.

Dziewczyny w sprawie publikacji o wszywaniu zamka napisały swoje zdanie.
Czytając je nie odniosłem wrażenia, żeby były złośliwe.
Może z lekką ironią, ale słusznie - nie wolno prowadząc porady, a z taką działalnością wzmiankowany serwis się utożsamia, publikować treści bez konsultacji.
Nie wolno w sensie odpowiedzialności i troski o wiarygodność, bo w Internecie wolno prawie wszystko.
W swojej działalności zawodowej mam to zawsze na względzie.
Trafnie skrytykowały nieprofesjonalne słownictwo oraz niekonkretną poradę.
I nie jest wyjaśnieniem, że w innych publikacjach tak jest napisane - dla mnie, jako poszukującego fachowej porady, wiedzy, to wprowadzanie w błąd.

Wyjaśnienia późniejsze są dla mnie oczywistą deklaracją braku złych intencji.
A krytyka nieprofesjonalnego podejścia, chociażby w kwestii publikacji artykułów, okraszona dozą humoru - dla mnie jak najbardziej na miejscu.

Nie ma się co obrażać.
Artykuł poprawiony, jak widzę, wyjaśnienia z obu stron padły.
Pozostaje dalej pracować biorąc tę nauczkę do serca.
Avatar użytkownika
Administrator
Od czasu, kiedy "odkryłem" to forum w związku ze swoimi nowymi zainteresowaniami mam właśnie takie wrażenie, że tutaj adminka nie ma co robić.
Sporo w tym co piszesz prawdy i oby tak dalej aczkolwiek wbrew pozorom mam co robić ;)
Poza tym forum się powiększa o nowych członków, chcę być z każdym wątkiem na bieżąco i już nie daję rady :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to czas zrobić nabór na moderatorów! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to czas zrobić nabór na moderatorów! :)
właśnie miałam to samo na myśli ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wyobrażam sobie to jakoś tak - tydzien testów psychologicznych na zgrupowaniu u Susanny! ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Żeby tylko tydzień! Miesiąc minimum a potem roczne szkolenie z obsługi :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja się martwiłem, że Wasi sąsiedzi nie wytrzymają tygodniowego zgrupowania...
Nie, no - jak mus, to mus! :)

Susanna, ratuj - postarzałem przy avatarze!!!!!!

--- Ostatnio edytowane 2012-03-28 20:13:17 przez Dark ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja się martwiłem, że Wasi sąsiedzi nie wytrzymają tygodniowego zgrupowania...
Nie, no - jak mus, to mus! :)

Susanna, ratuj - postarzałem przy avatarze!!!!!!

--- Ostatnio edytowane 2012-03-28 20:13:17 przez Dark ---
Taka starość to sama radość :D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Darku ze Starej Gwardii, dlaczego bronisz opinii innych? Czy one tego potrzebują? Wyraziły swoje zdanie i ja wyraziłam swoje. Komentatorzy są zbędni, każdy widzi co jest napisane i tłumaczyć chyba tego nie trzeba.

Ogólnie: forum na którym najpierw się krytykuje za źle użyty wyraz na moim własnym blogu, potem się tłumaczy ze swojej krytyki, a potem pisze mi: nie obrażaj się, nie wszczynaj niepotrzebnej dyskusji, bierz nauczkę do serca oraz tłumaczy jak powinnam pisać posty - nie jest wcale pomocne. POwiem więcej - jest słabe! Na szczęście są inne fora, na których uzyskuje się pomoc i radę nawet w najbardziej błachych sprawach :)


Tak więc życzę powodzenia (piszę tu zwłaszcza do S.G.)w prowadzenia forum w takim stylu. Ja na pewno nie będę was nikomu polecać, ani tym bardziej robić wam wpisu.

Ps. Nie obrażajcie się i nie bierzcie tego do siebie :P :)

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.