Wersja do druku

62 strony: « < 32 33 34 35 36 37 38 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
cześć,
jestem nowa na forum, chociaż na forum zaglądałam od czasu do czasu.
od kilku dni mobilizowałam się aby się zalogować i w końcu udało się.
Ostatnio poruszony został wątek gwarancji z emistomarket. Byłam już zdecydowana na zakup w tym sklepie, ale informacja od Dagmaryna, o tym, że w sumie nie ma potwierdzenia pięcioletnia gwarancję, mnie powstrzymała. Przez telefon zapewniono mnie, że dostanę potwierdzenie gwarancji na 5 lat, ale jak widać chyba tego nie robią. Postanowiłam zaczekać.

Pęt-Elka- ja tez zastanawiałam się nad ta maszyną, tu jest filmik: a tu instrukcja: , później myślałam o singer one plus, a później o quantum 9960 ostatecznie mój wybór padł na 9960 ale zawirowania z gwarancją znów sprawiły, że się waham.Inna maszyna która biorę pod uwagę to janome dxl603(przed chwila napisałam 605, jaka ja dziś nieprzytomna jestem..)

edit:
tu sa linki, bo chyba sie nie wkleiły: http://arkaagd.pl/produkty/manual/SINGER-8770-instrukcja-pl.pdf,
https://www.youtube.com/watch?v=S9ahcDUs6MA

--- Ostatnio edytowane 2014-05-06 17:46:02 przez eciepecie ---

--- Ostatnio edytowane 2014-05-06 18:06:19 przez eciepecie ---

--- Ostatnio edytowane 2014-05-06 18:14:36 przez eciepecie ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z maszyną Singer Brillance 6160? Wlaśnie ją kupiłam, jeszcze nie dostałam do domu, nie wiem co o niej myśleć :) opinie są bardzo zróżnicowane, a zastanawiałam się na Brother FS40. Mam nadzieję że dobrze wybrałam, bo cena była bardzo okazyjna :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Singer 9960 to świetna maszyna, ale EMISTOMARKET to oszuści! Maszynę polecam, sklepu nie :(
Avatar użytkownika
Świeżynek
cześć. no właśnie chciałam się zreflektować, bo już prawie kliknęłam kupuj w tym sklepie EMISTO, ale jeszcze coś mnie tknęło i zadzwoniłam do dystrybutora (arkaagd radom) i okazało się że to oszuści!!! nie mają wcale podpisanej żadnej dodatkowej umowy z dystrybutorem na polskę, tak jak sprzedawca mówi. Pan z serwisu powiedział, że byłam już conajmniej 50osobą, która dzwoniła i wspomina o tym sklepie. Powiedział mi, że jeśli chcą dawać dodatkową gwarancję niż 2lata (a na firmy tylko 1 rok, czyli tak samo jak w maszynach texi), to niech to udokumentują i że bardzo ważne jest, by przy zakupie karta gwarancyjna była wypełniona lub żeby był paragon z pieczątką, ale najważniejsze...żeby pamiętać że takich dokumentów się nie dosyła, tylko od razu mają być w paczce z maszyną, albo jak się da, to jeszcze przed nią.

zatem uwaga...ten sklep oszukuje ludzi wmawiając że mają extra gwarancję!!!!

--- Ostatnio edytowane 2014-05-08 08:12:33 przez krasnalandia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
cześć,
jestem nowa na forum, chociaż na forum zaglądałam od czasu do czasu.
od kilku dni mobilizowałam się aby się zalogować i w końcu udało się.
Ostatnio poruszony został wątek gwarancji z emistomarket. Byłam już zdecydowana na zakup w tym sklepie, ale informacja od Dagmaryna, o tym, że w sumie nie ma potwierdzenia pięcioletnia gwarancję, mnie powstrzymała. Przez telefon zapewniono mnie, że dostanę potwierdzenie gwarancji na 5 lat, ale jak widać chyba tego nie robią. Postanowiłam zaczekać.

Pęt-Elka- ja tez zastanawiałam się nad ta maszyną, tu jest filmik: a tu instrukcja: , później myślałam o singer one plus, a później o quantum 9960 ostatecznie mój wybór padł na 9960 ale zawirowania z gwarancją znów sprawiły, że się waham.Inna maszyna która biorę pod uwagę to janome dxl603(przed chwila napisałam 605, jaka ja dziś nieprzytomna jestem..)

edit:
tu sa linki, bo chyba sie nie wkleiły: http://arkaagd.pl/produkty/manual/SINGER-8770-instrukcja-pl.pdf,
https://www.youtube.com/watch?v=S9ahcDUs6MA

--- Ostatnio edytowane 2014-05-06 17:46:02 przez eciepecie ---

--- Ostatnio edytowane 2014-05-06 18:06:19 przez eciepecie ---

--- Ostatnio edytowane 2014-05-06 18:14:36 przez eciepecie ---
gdybym miała się zastanawiać nad 9960singera a janome603 to na twoim miejscu o janome bym zapomniała, ale tylko dlatego, że ja kupuję ze względu na ściegi dekoracyjne. Wczoraj już zamówiłam janometxl607, bo się wkurzyłam że na singera będę mieć tylko 1 rok gwarancji(chociaż teraz juz wiem, że co by mi sprzedawcy nie mówili, zawsze kupując na fakturę jest tylko 1 rok gwarancji), ale poszperalam jeszcze i znalazłam podobną pod względem ściegów (a o wiele tańszą) maszynę REDSTAR s200 od husqvarny. Ma w necie dobre opinie, na tym forum też. Z racji mozliwości mój dylemat ostateczny na dziś to redstar s200 lub singer 9960, bo nie widzę sensu dopłacać do janome, jeśli redstar ma praktycznie te same ściegi, które mnie interesują a nawet ma niektóre ładniejsze a zwierzątka...no cóż...przydałyby się czasami. Widziałam na youtubie filmik jak singer9960 szyje literki, również te z zawijasami i szczerze mówiąc jestem rozczarowana. Myślałam, że są ładniejsze. Zatem na dodatek w postaci szycia liter nie specjalnie stawiam. Niby fajnie to mieć, ale czy (w stos. do redstar s200)warto dopłacać blisko 800zł za to że ma się literki z zawijasami i kilka zwierzątek? Redstar ma zwykłe literki i chyba to starczy. Ale...sama nie wiem. Widziałam że są już hafciarki za 2500zł, więc tak sobie myślę, że chyba po 2 miesiącach kombinowania i myślenia co kupić wybiorę redstara a za jakieś 2-3mies. dokupię hafciarkę (bo teksty z hafciarki naprawdę są nie do porównania z literkami ze zwyklej maszyny). Gdybym miala od razu dużo pieniędzy, to bym wybrała coś z brothera lub maszyno-hafciarkę np. od janome, ale budżet powyżej 2100zł nie wchodzi u mnie w grę.singer 9960 jest strasznie kuszący ale janome txl607 i redstar s200 mają ściegi dekoracyjne, które bardzo mi się podobają.
Po dwóch godzinach od siedzenia i myślenia nadal nie wiem co zrobić, bo niestety ani do maszyny texi ballerina ani redstar s200 nie ma dostawek do szycia po okręgu a z kolei już wiem, że do singera jest, ale za granicą, bo w PL nie ma szans na zakup.
A propos singera 9960 - jeśli ktoś wybiera się do USA to zobaczcie, że tam jest 50% tańszy niż u nas. Niestety opłaty celne robią swoje i nie ściągnę jej sobie, ale gdyby ktoś akurat się tam wybierał, to warto zwrócić na to uwagę.


--- Ostatnio edytowane 2014-05-08 11:22:44 przez krasnalandia ---

--- Ostatnio edytowane 2014-05-08 11:24:31 przez krasnalandia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Krasnaladia- mi nie bardzo zależny na alfabecie i tych wszystkich ściegach ozdobnych, bardziej na satynowych z możliwością wydłużenia (tylko tego janome 603 nie ma). Ze 2 tyg temu napisałam maila do emistomarket w sprawie gwarancji i nie raczyli odpowiedzieć.

Jak tak dalej pójdzie to na razie odpuszczę poszukiwanie maszyny dzięki temu odłożę więcej na lepszą :)

--- Ostatnio edytowane 2014-05-08 16:09:29 przez eciepecie ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie warto zwracać uwagi na maszyny przeznaczone na amerykański rynek, bo u nich prąd w gniazdkach jest inny ;-) Napięcie 110/120 V.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
a ja w końcu zamówiłam, zaplaciłam i czekam na poniedzialkową dostawę maszyny redstar s200. Mam nadzieje, że Pan z serwisu i panowie z dwóch sklepów mają rację i się nie zawiodę. Podobno bardzo udana maszyna i praktycznie nie ma reklamacji tego modelu. Mam wielka nadzieję, że się nie przejadę na zakupie. W zeszłym roku kupowałam swoja pierwszą w życiu maszynę na allegro - weltbild profi. Tania i mnóstwo możliwości, ale tylko możliwości bo jak zareklamowałam, to wymienili na drugą. Druga jeszcze bardziej wadliwa niż pierwsza i w końcu odesłałam też drugą i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Szkoda, bo obsługa banalna i lekka maszyna. Dl amnie w sam raz na początek, tylko co z tego jeśli nie działały żadne ściegi poza prostym, bo reszta łamala lub zginała igłę.

Powodzenia w zakupie. Ja mam nadzieję, że na najbliższe kilka miesięcy mam spokój :)

jeśli myślisz o janome lub singerze, to jeszcze zastanów się nad brotherami. Ja przez ostatnie 2 miesiące nie brałam pod uwagę żadnych innych firm, bo naprawdę dużo czytałam na forach i blogach i podobno tylko te warto brać pod uwagę. Ja jeszcze znałam tylko markę łucznik, ale wiem, że się skiepścili, więc fakt, że wybrałam tzw. noname robiony pod husqvarną to dla mnie szok osobisty :) ale cóż...może się nie przejadę, zobaczymy.

wiadomo, wszystkie decyzje opierają się na ograniczeniach budżetowych, dlatego jeśli możesz coś jeszcze uzbierać, by kupić taki model maszyny, jaki najbardziej ci odpowiada, to oszczędzaj. Ja niestety nie mogę już czekać i z resztą jak znam siebie, zamiast oszczędzać, wszystko by mi się rozeszło, ale cóż, taka juz jestem :)

--- Ostatnio edytowane 2014-05-10 09:00:35 przez krasnalandia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
a ja w końcu zamówiłam, zaplaciłam i czekam na poniedzialkową dostawę maszyny redstar s200. Mam nadzieje, że Pan z serwisu i panowie z dwóch sklepów mają rację i się nie zawiodę. Podobno bardzo udana maszyna i praktycznie nie ma reklamacji tego modelu. Mam wielka nadzieję, że się nie przejadę na zakupie. W zeszłym roku kupowałam swoja pierwszą w życiu maszynę na allegro - weltbild profi. Tania i mnóstwo możliwości, ale tylko możliwości bo jak zareklamowałam, to wymienili na drugą. Druga jeszcze bardziej wadliwa niż pierwsza i w końcu odesłałam też drugą i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Szkoda, bo obsługa banalna i lekka maszyna. Dl amnie w sam raz na początek, tylko co z tego jeśli nie działały żadne ściegi poza prostym, bo reszta łamala lub zginała igłę.

Powodzenia w zakupie. Ja mam nadzieję, że na najbliższe kilka miesięcy mam spokój :)

jeśli myślisz o janome lub singerze, to jeszcze zastanów się nad brotherami. Ja przez ostatnie 2 miesiące nie brałam pod uwagę żadnych innych firm, bo naprawdę dużo czytałam na forach i blogach i podobno tylko te warto brać pod uwagę. Ja jeszcze znałam tylko markę łucznik, ale wiem, że się skiepścili, więc fakt, że wybrałam tzw. noname robiony pod husqvarną to dla mnie szok osobisty :) ale cóż...może się nie przejadę, zobaczymy.

wiadomo, wszystkie decyzje opierają się na ograniczeniach budżetowych, dlatego jeśli możesz coś jeszcze uzbierać, by kupić taki model maszyny, jaki najbardziej ci odpowiada, to oszczędzaj. Ja niestety nie mogę już czekać i z resztą jak znam siebie, zamiast oszczędzać, wszystko by mi się rozeszło, ale cóż, taka juz jestem :)

--- Ostatnio edytowane 2014-05-10 09:00:35 przez krasnalandia ---
Podziel się później wrażeniami z maszyny :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Też mi się podoba ale to raczej maszyna do wyglądania :](szkoda by ją było uszkodzić)

62 strony: « < 32 33 34 35 36 37 38 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.