Wersja do druku

43 strony: « < 31 32 33 34 35 36 37 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
FF, mova podpiłowuje uchwyt - maszyny nie rusza ; -)

Do Łuczników klasy 400 jest stopka do zamków krytych - na zdjęciach to ta biała. Mam taką metalową do Łucznika 466. - klik.


Avatar użytkownika
Świeżynek
Dokładnie tak :) trochę potrzeba cierpliwości ale zrobię to :) zastanawiałem się na początku nad stopką do starszych maszyn ale później stwierdziłem ze ten uchwyt nie jest drogi więc warto kupić. Teraz mam trochę zabawy przez to ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fides, faktycznie :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mi właśnie dzisiaj przyjechał uchwyt Matic do Łucznika 466 i oczywiście wyfrezowanie na śrubę mocującą było o jakieś 4-5mm za krótkie. Ale dremel z frezem, pięć minut roboty i jest idealnie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
U mnie poza tym trzeba było piłować boczne ścianki bo uchwyt nie chciał do końca wchodzić, z tym trochę więcej zabawy. Sokol07, jakiej firmy jest Twój uchwyt?

--- Ostatnio edytowane 2016-01-22 16:15:02 przez mova ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie mam zielonego pojęcia - kupiony od najtańszego sprzedawcy na allegro. ;)
Przyjechał w kopercie bąbelkowej bez żadnych opisów co do producenta. Rowka piłować nie było trzeba, miał kształt klina tak, żeby wszystko się ładnie stabilizowało po przykręceniu, stopka jest idealnie równo nad transporterem. Tyle tylko, że wycięcie na śrubę było za krótkie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy ktoś z Was ma Łucznika Laura 555?
link producenta, parametry:
Czy warto kupić? Pierwsza maszyna do domu. Dla mnie to początek szycia.
z góry dziękuję za wszelką pomoc
Magda,
Avatar użytkownika
Świeżynek
Link:


--- Ostatnio edytowane 2016-03-16 06:50:21 przez naj ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kochani, sasiadka-krawcowa kupila uzywana maszyne po okazyjnej cenie stary Łucznik 438. Jak sie okazalo maszyna jest "kopnieta" tzn keidy wajcha jest ustawiona na szycie do przodu /czyli +/, maszyna szyje do tylu, i odwrotnie, moze nie jest to jakis wielki problem, ale wolalaby aby jednak bylo zgodnie z przyzwyczajeniem, Czy ktos zna sie na mechanizmie z was i moglby wytlumaczyc gdzie trzeba cos przestawic by szyla poprawnie? Najpierw wolalaby sprobowac wlasnymi silami lub męża :), zanim odda do naprawy- bo poki co jej nie stac a zyje z szycia. Dlatego pomyslalam, ze moze tu sie zwroce z pomoca?
Zdjecie maszyny przesylam w zalaczniku

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy ktoś z was używał "zofia 2015"? Mam okazję kupić za 200zł i zastanawiam się czy warto.

43 strony: « < 31 32 33 34 35 36 37 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.