Wersja do druku

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak chcesz mogę zrobić test :)
Pani na filmie mówiła, że kilka miesięcy spokojnie! A nawet jedna deklarowała, że kilka lat lub aż do prania będzie trzymał. Jak chcesz mogę coś przylepić i dać znać za tydzień czy jeszcze się trzyma razem? Tylko co mam skleić? Kanapkę, aplikację czy jedno i drugie? - daj znać :)

Plam nie ma żadnych. Klej jest bezbarwny i w miarę bezzapachowy.
Martynior, nie rób sobie problemu, jeśli masz jakąś aplikację, którą możesz przygotować wcześniej i później wykorzystać to możesz spróbować, ale specjalnie nie zawracaj sobie głowy. Ważne, że nie zostawia żadnych plam.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj tam aplikację.. skleję 2 kawałki materiału i sprawdzę po tygodniu czy nadal się trzyma razem ;) Żaden problem.
A tak w ogóle to znalazłam noy sklep niedaleko mnie i się ślinię do oferty i do cen ;)

http://ohsewcrafty.co.uk/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Doradzcie proszę jaki rodzaj watoliny/ociepliny powinnam zastosować przy uszyciu narzuty na łóżko? Jaki rodzaj, grubość...niestety nie mam pojęcia jaka bedzie najlepsza:mysli:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Doradzcie proszę jaki rodzaj watoliny/ociepliny powinnam zastosować przy uszyciu narzuty na łóżko? Jaki rodzaj, grubość...niestety nie mam pojęcia jaka bedzie najlepsza:mysli:
ja robiłam do tej pory jedną sztukę (koc) i w nim mam wypełnienie 150g/m2... po zszyciu niestety nie ma efektu o jakim marzyłam, bo niestety jest za cienko :(
więc sądzę, że jaka grubość na narzutę będzie okej
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Doradzcie proszę jaki rodzaj watoliny/ociepliny powinnam zastosować przy uszyciu narzuty na łóżko? Jaki rodzaj, grubość...niestety nie mam pojęcia jaka bedzie najlepsza:mysli:
Trudno coś doradzić, bo to zależy od preferencji, moja pierwsza narzuta była z ociepliny (tak na oko) - 70 g i jest po prostu dość cienką narzutą, ale zimą ładnie dogrzewała. Kolejne robiłam już z ociepliną silikonową 100 g i spełniła moje wymagania. Przy pikowaniu po szwach narzuty były dość "pulchne" ale nie puchate. Po praniu też wyglądały ładnie. Jeśli chcesz narzutę to 100 powinna wystarczyć, jeśli chcesz kołdrę to bym sięgała po 150 a nawet 200 g.

Wypełnienie bawełniane jest cienkie, tak mniej więcej 5mm grubości, więc puchatości nie będzie. Dzisiaj oglądałam :milczek:, ale cena mnie zniechęciła - poza tym muszę wykorzystać zapasy ociepliny silikonowej :zmeczony:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Doradzcie proszę jaki rodzaj watoliny/ociepliny powinnam zastosować przy uszyciu narzuty na łóżko? Jaki rodzaj, grubość...niestety nie mam pojęcia jaka bedzie najlepsza:mysli:
najgrubsza robiłam z 2 cm ale moim zdaniem jak dla mnie za puchata...ja wolę właśnie takie grubości - bawełnianej- ale na razie robię na 1 cm poliestrowej - bawełniana na razie grzecznie leży w komodzie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ahaaa, czy to ma być może coś takiego?

http://allegro.pl/owata-100g-m2-ocieplina-watolina-0-5-mb-hurtownia-i3179741051.html

...czy może jednak coś lepszego i droższego?
Żeby nadawało się do prania...i po praniu do użycia;)
Jeszcze jest np. taka...widzę ze cena za 1m
http://allegro.pl/owata-100g-m2-szer-160-cm-watolina-i-inne-i3185062688.html
doardzcie prosze:kwiatek:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nadaje się w zupełności. Ja szyję narzuty na tego typu owacie o grubości 200 g/m i wyglądają bardzo ładnie. Pozatym mozna bez problemu prać w temperaturze 40 stopni. Narzuta jaką szyłam ostatnio.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
natalia22 dzięki za podpowiedz:)
Śliczna ta narzuta, świetny dobór kolorów:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
natalia22 super narzutka :oklasky:
________________________________________________________

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.