Wersja do druku

13 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no właśnie ..jakiego ??? ;p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dynks, zostal wyprodukowany przez mojego Małża i wyglada jak na zalaczonych zdjeciach.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Dynks w pracy Dynks
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ikk Ty to masz sprytnego Małża :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior zajrzyj tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Dt0Zq-DBBkI i tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=-GVA05MxXTU, moze cos Ci to pomoze, ja nie bardzo wiem jak to wyjasnic.
Ikk dzięki za filmiki! Drugi jest genialny - tak będę wykańczać podkładki. JEdo tylko pytanko - czy musi być ta taśma cięta ze skosu? Ja wiem, że na ubraniach musi, żeby się łądnie układła ale na quilcie nie powinno się nic wywijać itd. Stąd też moje pytanie czy ujdzie cięta prosto czy koniecznie koniecznie musi być ze skosu? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
chyba mi sie zdarzało cięto prosto...hmm ale nie powiem czy jest różnica bo to było może z 2 razy...na pewno sie :udało" bo gdyby nie to bym pewnie zapamiętała :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja zawsze tne prosto, a i tak mam wrazenie, ze lamowka zawsze jest troche "ciagliwa". Z tego co udalo mi sie przeczytac to ze skosu przydaje sie do zaokraglonych rogow albo okraglych podkladek.

I jeszcze male ostrzezenie, jak pierwszy raz ?? "lamowkowalam" ?? tak jak Jenny, to niestety na lewej stronie szew troszke sie rozjechal - wiec nie licz, ze od razu bedzie piknie. Od tej pory, doszywam lamowke do prawej strony i na lewej pomykam recznie :rotfl: nawet to wychodzi calkiem, calkiem - jak nic sie nie stanie to dzis wieczorem bede wykanczac prezent dla mamusi;) i moze jutro sie ujawnie :zawstydzony:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja tez lamówke ręcznie z lewej...nie powiem że mi na maszynie jakoś fatalnie wychodzi..no ale moim zdanie to nie to co ręcznie...poza tym i tak nie mam już czucia w palcach, bo ciągle zapominam o naparstku...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No zastanawiałam się czy nie wyciąć jakiejś szerszej... tak na pierwszy raz.. żeby po wywinięciu na prawo mieć troszkę więcej miejsca do manewrowania :) Zobaczymy.. podkładki będą prostokątne więc spróbuję ciąć prosto.. zobaczymy jak wyjdzie :)

Ps. jak to ręcznie przyszywacie po lewej stronie??? Całość naokoło ręcznie robicie???? :boisie::krzyk:

--- Ostatnio edytowane 2013-03-19 17:03:22 przez Martynior ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak to ręcznie przyszywacie po lewej stronie??? Całość naokoło ręcznie robicie????
dokładnie tak, naparsteczek na paluszek (ja bez naparstka nie umiem już przyszyć nawet guzika :szok: ), igiełka z niteczką w drugą rączkę i gazu ... tak naprawdę to nie jest takie złe, można skorygować ewentualne niedociągnięcia na rogach (które nam się oczywiście nie zdarzają :nie: ) i na koniec powiedzieć, że to hand made. Jak dobrze pójdzie to będę wieczorem podszywać narzutke i sprawdzę ile to trwa.

A a propos szerokosci, to ja zazwyczaj wycinam 6 cm i nie mialam wiekszych problemów z przyszyciem nawet przy grubszej ocieplinie.

(Coś nie bardzo mi idzie z tymi polskimi znakami - ale będę próbować;) )
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spoko Ikk..damy radę rozczytać i bez polskich znaków :)

To szyj szyj i może jakieś fotki podrzuć? No i koniecznie ile Ci to czasu zajmuje... a potem jak przyszywasz z prawej strony to łapiesz też i lewą ściegem?

13 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.