Wersja do druku

294 strony: « < 270 271 272 273 274 275 276 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Przepraszam, trochę moje gapowe, Twoją odpowiedź potraktowałam do postu powyżej Twojego gdzie pytanie dotyczy Berniny.Dopiero teraz zauważyłam ,że Ty piszesz do osoby kilka postów wyżej.
Zwykle jeśli pisze się do innego postu niż ostatni robi się cytat i wtedy nie ma nieporozumień.
W każdym razie przepraszam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepraszam, trochę moje gapowe, Twoją odpowiedź potraktowałam do postu powyżej Twojego gdzie pytanie dotyczy Berniny.Dopiero teraz zauważyłam ,że Ty piszesz do osoby kilka postów wyżej.
Zwykle jeśli pisze się do innego postu niż ostatni robi się cytat i wtedy nie ma nieporozumień.
W każdym razie przepraszam.

Ależ Warmijko, ja się wcale nie czuję urażona. Masz rację, zwykle robi się jak napisałaś - zamieszanie powstało z mojej winy, przepraszam:).
Avatar użytkownika
Świeżynek
...

--- Ostatnio edytowane 2017-05-02 22:10:54 przez julka ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
A co myślicie o maszynach od Berniny? Koleżanka poleciła mi, ze idealna dla początkujących jest BERNINA SewGo 5. Też jestem na etapie wyboru pierwszej maszyny i chyba na nią się skuszę. Szczególnie przekonuje mnie nawlekacz igły i duże pokrętła. Łatwo będzie się odnaleźć na początek ;) Macie jakieś doświadczenia z tą maszyną?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To w końcu co ta koleżanka poleca BERNINA bernette B 33 czy Sew and Go? Spam:(
Avatar użytkownika
Świeżynek
To w końcu co ta koleżanka poleca BERNINA bernette B 33 czy Sew and Go? Spam:(
To raczej jakieś techniczne problemy na forum. Pokazało mi, że mój poprzedni wpis nie został dodany. Co do Berniny to ponawiam swoje pytanie ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To w końcu co ta koleżanka poleca BERNINA bernette B 33 czy Sew and Go? Spam:(
To raczej jakieś techniczne problemy na forum. Pokazało mi, że mój poprzedni wpis nie został dodany. Co do Berniny to ponawiam swoje pytanie ;)
Tak go nie dodało, że aż edytować musiałaś.
Wpis z 18.04, edytowany 26.04.

A skoro tak bardzo zależy ci na odpowiedzi, to berninki są super, mam 720 i jest genialna :zacieszacz:, a co do wymienionych przez ciebie "zabaweczek" to nie wiem jak się sprawują.
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za opinie! Jeżeli naprawdę nie da rady nią zszyć kilku warstw bawełny, to faktycznie lipa :/ Ten brak prędkości aż tak bardzo by mi nie przeszkadzał pewnie, ale wolałabym nie klnąć przy szyciu :D :D Ten Silvercrest ma jakiś specjalny model? Czy cokolwiek z lidla? :D Cena tej elny troszkę odstrasza, nie chcę wydawać majątku na maszynę, bo nie wiem jak w ogóle mi pójdzie, o jakiejś lepszej będę myślała jak już się wkręcę...
(na upartego mam jakiegoś łucznika z 1965 r, zepsutego poniekąd, ale wolę się do niego nie zbliżać...:rotfl: )
Mintaj, jeżeli jeszcze nie kupiłaś maszyny (i nie zbliżyłaś się do starego łucznika:)) to podpowiadam że w najnowszej gazetce Lidla jest Singer Brillance 6180 w cenie 499,. zł. Od 2.05, czyli prawie już. Piszę to tak na wszelki wypadek, może się zainteresujesz.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już te lidlowskie Singery 6180 pojawiły się na olx. 200 zł drożej niż w Lidlu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za opinie! Jeżeli naprawdę nie da rady nią zszyć kilku warstw bawełny, to faktycznie lipa :/ Ten brak prędkości aż tak bardzo by mi nie przeszkadzał pewnie, ale wolałabym nie klnąć przy szyciu :D :D Ten Silvercrest ma jakiś specjalny model? Czy cokolwiek z lidla? :D Cena tej elny troszkę odstrasza, nie chcę wydawać majątku na maszynę, bo nie wiem jak w ogóle mi pójdzie, o jakiejś lepszej będę myślała jak już się wkręcę...
(na upartego mam jakiegoś łucznika z 1965 r, zepsutego poniekąd, ale wolę się do niego nie zbliżać...:rotfl: )
Mintaj, jeżeli jeszcze nie kupiłaś maszyny (i nie zbliżyłaś się do starego łucznika:)) to podpowiadam że w najnowszej gazetce Lidla jest Singer Brillance 6180 w cenie 499,. zł. Od 2.05, czyli prawie już. Piszę to tak na wszelki wypadek, może się zainteresujesz.


Dzięki, już kupiłam :D Skusiłam się na brothera, little angel i szczerze jestem zachwycona :D

294 strony: « < 270 271 272 273 274 275 276 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.