Wersja do druku

294 strony: « < 277 278 279 280 281 282 283 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
wybrałam janome 60507 wstepnie tzn. napisałam do sprzedawców co mi mogą dołozyc jako gratisy... ktos gdzies na blogach tak polecał. Czekam za odpowiedziami.

--- Ostatnio edytowane 2017-12-28 08:46:15 przez kolorowy ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja bym poczekała z zakupem do nowego roku bo podobno cenny mają się trochę zmienić. :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Serio? kurczę a ja się boję ze ta moja obecnie na 100zł promocji nie bedzie juz w wersji promo po Nowym Roku. Nadal czekam za ofertami z gratisami i poki co mam jeden sklep! który mi coś zaproponował. Reszta daje mi to co daje producent. Jutro i tak mają zamknięty wiec siedze i myslę... Wybór ogromny...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Lidlu na wyprzedaży są Singery Brilliance 6180. Za 499,00 zł.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Oj, trzeba pilnować. Wczoraj była nocna promocja - od 20-tej do 8-ej rano - Singer 4423 kosztowała 801 (teraz 841 najmniej). Ja przegapiłam, za długo się zastanawiałam - a teraz mocno zastanawiam się, czy kupić za te 841, czy może po Nowym Roku pojawiają się w maszynach jakieś promocje??

A pomyśleć, że przy Czarnym Piątku wiele fajnych maszyn było po zdecydowanie niższej cenie... Ale nie będę czekać kolejny rok :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Chcę rozpocząć szycie (domowe) i rozglądam się od jakiegoś czasu za maszyną, która najlepiej sprawdzi się w tym, czym chcę się zając w pierwszej kolejności: szycie grubszych materiałów (całkowite przeróbki kurtek), materiały typu jeans, bluzy, ręczniki, kocyki, flausz, dzianiny itp., zszycie rożnych typów materiałów. Jakie maszyny sb z takimi zadaniami poradzą? Dobrze jakby miała taka maszyna też większą odległość roboczą na prawo od igielnicy i więcej ściegów. Budżet ok.1000-2500. Będzie to do użytku domowego więc fajnie jakby miała więcej ściegów i funkcji, żeby też można było ją do lżejszych materiałów wykorzystać; mile widziane też ściegi ozdobne. Ktoś z doświadczeniem w tego typu materiałach pomoże? :]
Avatar użytkownika
Świeżynek
A mi właśnie padł SilverCrest :( Oczywiście już nie jest na gwarancji, poza tym była kupowana w De. Nie pobiera w ogóle dolnej nitki. Próbowałam milion razy i po umieszczeniu szpulki w bębenku nie chce nawet złapać nitki, żeby wyciągnąć ją na wierzch. Rozkręcałam, czyściłam, oliwiłam i nic z tego. Nie wiem czy to coś poważnego czy jakaś "pierdółka".
Mam dostać starą niemiecką Victorię Nutzstich zz580, ale to dopiero za 3 tygodnie. Aż jestem ciekawa co to za cudo ;) Mało informacji w necie i widziałam tylko jeden filmik na youtube.
No i w ogóle powoli przymierzam się do kupienia nowej maszyny. Tylko, że to pewnie dopiero za jakieś 2-3 miesiące. Jednak jak to ja, zanim coś kupię, muszę najpierw przemierzyć internet wzdłuż i wszerz, zanim na coś się zdecyduję ;) Od kilku dni śledzę Wasze wpisy i chyba skłaniam się ku chwalonej tu wielokrotnie Singer 4423. Patrzyłam też na Elnę 340ex i Janome 525s, ale różnica w cenie jest jak dla mnie duża (Singer ok. 850zł, Elna i Janome ok. 1200zł). Z tym, że Singer ma 2 lata gwarancji, z kolei Elna i Janome - 5 lat.
I tu chciałam Was zapytać o Wasze cenne sugestie :)
Dodam, że maszyna służy mi głównie do odzieżowych przeróbek oraz szycia tzw. "przydasi", poduszek, kołderek, pościeli itp. Chcę również spróbować potworzyć jakieś ubranka dla swoich córeczek i ich lalek. Podsumowując, potrzebuję maszyny, która podoła zarówno cienkim materiałom, dzianinom, jak i jeansom ;)

W związku z krótszą gwarancją Singerki, mam jeszcze pytanie czy ktoś wie może jak działa serwis pogwarancyjny?
Aaa... jakie konkretnie stopki pasują do 4423? Czy wystarczy, że stopka będzie dedykowana do chwytacza rotacyjnego?

--- Ostatnio edytowane 2018-01-30 14:13:57 przez agape ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
chciałbym kupić maszynę do szycia. Nigdy jeszcze nie szyłem. Obecnie pracuje w Niemczech i widziałem w markecie "Aldi" maszyny firmy Medion za 90€- 100€.
Były to modele: MD 18205 oraz MD 17187. Jestem ciekaw czy warto czy może lepiej coś w Polsce kupić?
Potrzebuje maszyny do: cerowania, łatania, skracania, (twardych, grubszych) materiałów np jeans. Ewentualnie szycia prostych rzeczy np czapka😊. Nie potrzebuje drogiej maszyny max do 400 zł. Jest coś godnego uwagi?
Z góry dzięki za pomoc. ...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Pawel661. Rok temu w Aldi (w Polsce) kupiłam Mediona 17187. Może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, nie wiem. Proszę, tutaj możesz przeczytać moją opinię o tej maszynie. https://ekrawiectwo.net/board/thread/111947/maszynowe-wpadki-czyli-jakiej-maszyny/?page=1#post-115187
Avatar użytkownika
Świeżynek
Grube materiały szyją Toyoty i Husqvarny, z tego co wiem.

294 strony: « < 277 278 279 280 281 282 283 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.