Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Administrator
Gratuluję :) Mam dwie kuzynki w rodzinie które wychodziły za maż późno, lekko przed 40-tką i tworzą z mężami udane związki, mają dzieci zdrowe i fajne tak wiec nie zaskoczyłaś mnie :D
Suknia piękna, czekam na zdjęcia na Tobie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super! A myślałam, że już tylko ja zostałam takim dinozaurem. Chociaż kiedy byliśmy na naukach przedmałżeńskich, to była też para starsza od nas, tak lekko po czterdziestce. Ale wziąwszy pod uwagę wszystkich uczestników, to oni i my byliśmy najstarszymi parami. Chociaż mój narzeczony to może nie, bo on jeszcze młody jest :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja juz gratulowalam, ale powtorze jeszcze tutaj. Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia i spelnienia tego najskrytszego marzenia...:kwiatek::kwiatek::kwiatek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Pragnę zauważyć, że Młoda Para jest zawsze młoda i basta! :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobry wieczór,
Obiecywałam, że pokażę moją sukienkę ślubną, szytą przeze mnie. Sukienkę wzięłam z Burdy 3 / 2011.Szycie jej było dla mnie masakrą. Skończyło się tym, że musiałam ją uszyć, ale już mi się nie chciało. Dlatego przestała mi się podobać. Zaczęło się od tego, ze nie umiałam jej uszyć. Była dla mnie za trudna. Później już pomogła mi mama. Doszyłam rękawki. Chciałam początkowo, żeby była taka ascetyczna, jak w Burdzie, ale przecież zaczęły się głosy, że panna młoda musi się wyróżniać. Dlatego doszyłam te ozdobne lamówki i kwiatki wokół dekoltu i rękawków. Materiał to szantung. W sumie sukienka kosztowała mnie 100 złotych :) Oczywiście sama sukienka bez welonu i dodatków. Ale nawet z nimi wyszło mi naprawdę w przystępnej cenie.
I jeszcze coś o tym, jaki to świat jest mały. Mojego Małża poznałam przez internet, mimo, że był moim sąsiadem z tej samej klatki :) Byliśmy sąsiadami 10 lat i nawet się nie znaliśmy. To z jego bratem od czasu do czasu pogadałam, bo zagadał, albo ja zagadałam, jeśli się spotkaliśmy na klatce. A z nim nawet nie rozmawiałam. Aż w tamtym roku przeglądałam Naszą Klasę. I tak sobie myślę, czy to mój sąsiad, czy nie? Napisałam, czy to faktycznie on, i czy tutaj jeszcze mieszka, bo w ogóle nie widuję, ani jego, ani jego rodzeństwa, ani w ogóle jego rodziny. Odpisał i tak jakoś zaczęliśmy ze sobą pisać, a później się spotykać. Chociaż nie zakładaliśmy, że coś z tego będzie. Pierwsze nasze spotkanie przekładałam kilka razy, bo mi się nie chciało. Wiecie, jaka to już ze mnie była stara panna. Przyzwyczaiłam się do tych swoich rytuałów i już prawie pogodziłam się z tym, że będę w życiu sama. Ale w końcu, aż mi było głupio. I to miało byc tylko jedno spotkanie. Jeszcze w sierpniu, gdyby ktoś mi powiedział, ze wyjdę za mąż, to bym go wyśmiała. Zdecydowaliśmy się dopiero we wrześniu. Zaczęliśmy pytać o salę, ale z myślą o przyszłym roku. Ale akurat tego dnia wolna była sala, kucharka i zespół. I tak wyszedł ten rok :)


--- Ostatnio edytowane 2012-12-08 19:20:38 przez Manuskrypt1 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Adrianno, jak slicznie! Sukienka i cala oprawa, gratuluje jeszcze raz:kwiatek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Historia jak z filmu ;-)

Gratuluję jeszcze raz. Sukienka wcale nie taka zła, jak ci się zdaje. Na pewno - gdyby zdjęcia wyszły spod innej ręki, to wyglądałaby inaczej. To w ogóle chyba nie jest łatwy materiał do fotografowania...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry,
dziewczęta, chyba już mogę powiedzieć. Te starsze, które tu dłużej są, to zrozumieją, dlaczego to wydarzenie mnie zmienia. Wychodzę za mąż w tę sobotę. Uwierzycie? Ja, zdeklarowana stara panna. Susanna myślała nawet, ze mam pięćdziesiątkę na karku :) :) Wiecie doskonale, jak jeszcze niedawno nie brałam nawet pod uwagę takiej możliwości. Ale jeszcze gdyby ktoś w sierpniu powiedział mi, że wyjdę za mąż, to bym go wyśmiała w twarz.
Jak wiecie, krawcową też nie jest. Moje szycie to typowa amatorszczyzna. Ale z sukienką spróbowałam się sama. Szyłam ją chyba ze 2 miesiące. To chyba najtrudniejsza rzecz, jaką w życiu szyłam. Sukienkę wzięłam z Burdy 3 / 2011. Tak dała mi się w kość, ze teraz ledwo mogę patrzeć na nią. I przestała mi się podobać. Najgorsza była ta kokarda, bo wielka i nie chciała się trzymać. I nie wiedziałam też początkowo zrobić to nacięcie z przodu. Ale od czego są mamy :) :) Co dwie głowy, to nie jedna. Pomyślałyśmy wspólnie i jakoś wyszło. Kokardę zwęziłyśmy. I troczę lepiej wygląda. Na razie pokażę Wam zdjęcie ze strony www.osinka.ru Moja zdjęcie chcę Wam pokazać na sobie, ale to dopiero po weselu.

A dlaczego nie pokazało mi się zdjęcie, tylko taki odnośnik?


--- Ostatnio edytowane 2012-11-19 08:14:19 przez Manuskrypt1 ---
Wszystkiego Dobrego, Manu! :kwiatek:
będzie dobrze, a i z dziećmi, jeśli planujecie, mam znajome, co pierwsze dzieci rodziły będąc po czterdziestce, teraz to już są nastolatki, zdrowe i mądre.
Sukienka wyszła Ci fajnie. Zdolna jesteś :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Manuskrypt1 Wszystkiego najlepszego!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje gratulacje Manu i najlepsze życzenia na nowej drodze życia :buziak:
Nie jesteś odosobniona ja też brałam ślub ... po trzydziestce.
Sukienka całkiem udana i podziwiam,że zdecydowałaś się na jej szycie.
Brawo:)
________________________________________________________

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.