Wersja do druku

43 strony: « < 26 27 28 29 30 31 32 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kup sobie naszego starego dobrego lucznika w dobrym stanie i nei bedziesz zalowac, to zakup na lata,szyje wszystko , nie psuje sie, wystarczy o neigo dbac, w przeciwienstwie do chinskiego plastikowego lucznika, ktory glosno syzje i psuje sie i sile szycia nie wspominajac.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hm, nie do końca o to mi chodzi, ale rozumiem... Dzięki
Szukam współczesnej maszyny. OK, niech nawet nie będzie Łucznik, ale żeby miał te wymarzone funkcje...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wspoleczesne maszyny to masz mnostwo firm husqvarna, toyota, janome, elna to sa bdb maszyny.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja też "napaliłam" się na Łucznika bo są tanie i mają dużo bajerów ale poczytaj sobie opinie o Slivercrest - maszyna z Lidla... Jest bardzo zachwalana i czekam na nią z niecierpliwością... może mi się uda.... A jak nie to są na allegro... Chyba że ktoś mi po nią do Niemiec pojedzie ;) Mam nadzieję że nie długo trafię :) Jest jeszcze Arka Radom 888 polecona mi kilka postów wcześniej na forum. Ale wybór należy do Ciebie. Nic na razie nie mogę powiedzieć tylko to co słyszałam o maszynach... Ale Łucznik mi przeszedł... ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
arka radom :) ciekawe kto tak zachwala? przeciez ta maszyna rozlazi sie po 5 razach, zreszta cena mowi sama za siebie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Rozumiem zachwyty Lidlem, ale mam swoje doświadczenie i wolałabym tego jednak uniknąć...

Ktoś mi poleca różne marki maszyn, no jasne, mam świadomość, że na rynku są dziesiątki modeli. Ale właśnie dlatego zgłaszam się do ekspertów :-P
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie ma regulacji szerokości ściegu. Dla mnie - odpada.

Podobna w cenie Arka Radom 888 ma tę regulację przynajmniej dla zygzaka.

Ania
Ja nie pracowałam na tej maszynie i też szukam czegoś taniego, ale żeby się od razu nie popsuła. A jednak maszyna z Lidla ma dużo pozytywnych opinii np Adeli http://adelaszyje.blogspot.com/2014/09/dziewiec-miesiecy-z-maszyna-silvercrest.html. Wiadomo, że za taką cenę nie można oczekiwać nie wiadomo czego ale na początek powinna wystarczyć...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
polecamy Wam dobre marki maszyn to ejszcze macie pretensje ze model sami juz musicie wybrac, bez przesady,chyba tyle wysilku to juz mozna wlozyc, przeciez to bedzie wasz sprzet,zwlaszcza ze na forum jest mnostwo informacji o maszynach, konkretnych modelach, cenach, plus opinie itd, wystarczy rpzeczytac.

Poza tym, nie ma czegos takiego jak jeden wlasciwy model maszyny, tak jak nie ma jednego leku na wszystkie choroby, kazdy musi wybrac wg wlasnych potrzeb i kryteriow.Chyba ze ktos kompletnie nie wie czego chce, to mozna kupic obojetnie co.

--- Ostatnio edytowane 2015-05-20 10:53:01 przez flower ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie mam pretensji ale za dobrą markę trzeba trochę zapłacić a wydaję mi się że na początek wystarczy coś tańszego... Oczywiście mogę się mylić... Ale nie stać mnie na razie żeby dać 800-1000 zł za maszynę... Z czasem na pewno będzie to coś lepszego :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie mam pretensji ale za dobrą markę trzeba trochę zapłacić a wydaję mi się że na początek wystarczy coś tańszego... Oczywiście mogę się mylić... Ale nie stać mnie na razie żeby dać 800-1000 zł za maszynę... Z czasem na pewno będzie to coś lepszego :)
Moja siostra ma Amelię i nie narzeka na nią. Ja mam Janome 525 i szyje super tylko trzeba co 5 lat ją przesmarować i jest idealna. Ale to już większy wydatek. Moja ma 8 lat i nie psuła się nigdy.
Gosia


--- Ostatnio edytowane 2015-05-22 23:32:30 przez SłonecznaMałgorzata ---

43 strony: « < 26 27 28 29 30 31 32 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.