Wersja do druku

131 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję serdecznie!!!Aż tyle ciepłych słów za moją spódniczkę....nie myślałam że zrobi tu furorę!!!
Mrufko materiał nie jest kreszowany to bawełenka 100%kupiona w sklepie internetowym KAMELEON jest w maleńkie czerwone różyczki na zdjęciu nie widać słońce rozmyło kolor!!!
Dla tych dziewczyn które bardzo chcą taką spódnicę to proszę kupić 2.5m materiału a ciocia Trinny napisze jakie duże te prostokąty kroić szalenie łatwo się ją szyje u góry jest na gumkę(moja jedna jedyna taka) świetna jest polecam każdemu!
Pajesiu tak to były przygotowania do bitwy pod Grunwaldem synek kazał mi założyć tę spódnice żebym nie odbiegała od reszty przebierańców ale za rok będę miała strój OBIECUJĘ Michałek mnie zaraził swoją pasją chciałabym mieć strój JAGIENKI dajcie jakieś zdjęcia jaki miała strój!
Wojtku szopki nie będzie zobacz co z nią Krzyżacy zrobili....Widowisko było piękne zapraszam wszystkich do obejrzenia MARSZ NA GRUNWALD2011 youtobe!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super ta spódnica, zeby jeszcze wreszcie lato na dobre przyszlo, bo jakos u mnie dzis znowu padalo. Chata tez ciekawa, a i owszem.



Bardzo fajna spódniczka !!! Moje kochane KOBITKI, macie tyle mozliwości pięknych sukienek i spódniczek, a ciągle widzę na ulicach , w telewizji panie w spodniach, nawet wtedy , gdy jest gorąco. Nieraz nie mogę pojąć tej niezrozumiałej dla mnie ciągoty do spodni. Owszem spodnie są przydatne zimą, w podróży, przy sprzątaniu itp. Ale sukienka to kwintesencja kobiecości, zawsze to będę powtarzał !!


Wojtku, rozumiem Twój ból ale biegnę Cię pocieszyć! Caly czas chodze w tym sezonie w spódniczkach i sukienkach! Az sama nie wiem , co m i się stalo, ale tylko spódnice i sukienki mnie i nteresują ostatnio ( i jeszcze spodenki). Tak sie na nie napaliłam, ze nawwet jak jade rowerem to spódniczke zakladam! I co Ty na to?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny to ja poproszę o rozmiar tych prostokątów bo bardzo chcę taką spódnicę :):):)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Monikowo, ratujesz honor kobiet i kobiecości !! Nie do końca jestem takim pesymistą, że kobieta w sukience to rzadki okaz, bo w końcu szyję seryjnie te sukienczki i gdzieś się one sprzedają. Czyli nie jest tak żle !! Ale muszę napisać, że jak widzę na ulicy kobitkę w sukience czy w spódniczce, to zawsze się obejrzę dwa razy. Raz jako facet, a drugi raz zawodowo jako krawiec.
Trinny, pozdrowienia dla Michałka, a strój Jagienki to trzeba chyba ściągnąć, oglądając po raz n-ty film "Krzyżacy".A tak na marginesie, w 2010 roku zmarła w wieku 82 lat Urszula Modrzyńska,aktorka, która grała Jagienke.
A "wstętni " ci Krzyżacy, żeby spalić taką fajną chatkę !!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Hi hi, taką spódnicę miałam 30 lat temu :D:D:D

Wtedy jeszcze uszyta przez moją mamę - jedna z falban, żeby było trudniej, ułożona była w pionowe pliski...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękna,zmysłowa i sexi prawda???Sukienka dla świadkowej-zapewne będzie konkurencją dla panny młodej.Słabo widać na zdjęciu bardzo wysokie rozcięcie na nodze co czyni ją jeszcze bardziej SEXI!!!Na ostatnim zdjęciu panna zatańczyła z radości.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna prześliczna po prostu boska kolor przepiękny :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo zmysłowa:) mam wrażenie,że to świadkowa będzie gwiazdą.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jejku, jaka piękna!!! Jak Ty to zrobiłaś?
To musi być strasznie skomplikowane do uszycia.
Przepiękna!
PODZIWIAM :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
arcydzielo!:)
________________________________________________________

131 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.