Wersja do druku

37 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam jestem nowa tutaj i właśnie sprawa dotyczy owerloka singer który kupiłam w lidlu i robię wszystko zgodnie z instrukcją a mimo to owerlok wgl nie szyję mecze się już drugi dzień i nic ... igły obcieraja o chwytacze i tak dziwnie przeskakuja czy tak ma być ? Proszę bardzo o pomoc jestem w szyciu poczatjujaca
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Sprawdź czy masz dobrze założone igły. Najlepiej wyjąć i włożyć z powrotem zwracając uwagę, czy są dobrze wciśnięte .
Może to banalne ale miałam podobną sytuację , okazało się ,że przy zmianie igieł za słabo je wcisnęłam .Poprawne dociśnięcie i dokręcenie i maszyna zrobiła ścieg idealny.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie spróbowała zmienić igły i kolejne podejście i co... i złamał się chwytacz nic nie zrobiłam zupełnie nic i ani nawet cm nie przeszylam materiału i co teraz 😭😭 jadę do lidla zobaczę co mi w takiej sytuacji powiedzą.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie spróbowała zmienić igły i kolejne podejście i co... i złamał się chwytacz nic nie zrobiłam zupełnie nic i ani nawet cm nie przeszylam materiału i co teraz 😭😭 jadę do lidla zobaczę co mi w takiej sytuacji powiedzą.
Czyli Singer też schodzi już na psy?
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Singer to już zszedł na psy, teraz od jakiegoś czasu się podnosi. :)

Kupiłam tego owerloka. Sprawdziłam go na razie dosyć pobieżnie, nawlekłam i przeszyłam parę razy ściegiem 4-nitkowym, wzmocnionym. Wszystko wygląda ok. Hałasuje jak dusza pokutująca uwiązana na łańcuchu :P Zobaczymy, co będzie dalej.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hałasuje jak dusza pokutująca uwiązana na łańcuchu :P Zobaczymy, co będzie dalej.
Może spróbuj go nasmarować - mój owerlock Janome też od początku hałasował, a po pierwszym smarowaniu jak ręką odjął;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak chciałam, ale nie umiem rozszyfrować rysuneczku z instrukcji :P Którą konkretnie część polecają smarować :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W moim Brotherku podobnie, rysunek w instrukcji jest ale nie odzwierciedla rzeczywistości, więc na razie nie smaruję.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Smarowanie nie pomaga ;) On po prostu cholernie głośno pracuje.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam nadzieję trochę dziś na nim poszyć, przyjechały dzianiny jesienno-zimowe :rotfl: i korci mnie, by je wykorzystać :)
________________________________________________________

37 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.