Wersja do druku

37 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
To jest mysl.. Z ta igielnica. Mam nadzieje ze to to. Jestem teraz na poprawinach (wesele) ale jak wroce zaraz sprawdze. Siedze i tylko o.tym owerloku mysle :-(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
U mnie na grubszych materiałach też jest głośniej niż na cieńszych. Udało mi się naoliwić część pokazaną w instrukcji i zrobiło się minimalnie ciszej, ale to nadal nie jest miły dla ucha dźwięk. Z tego, co pisały dziewczyny o swoich egzemplarzach, wynikało, że kilka z nich miało faktycznie luzy, które dokręcał po zakupie mechanik. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby wszystkie było niepodokręcane.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jest mysl.. Z ta igielnica. Mam nadzieje ze to to. Jestem teraz na poprawinach (wesele) ale jak wroce zaraz sprawdze. Siedze i tylko o.tym owerloku mysle :-(
Wychyl sobie kilka głębszych to od razu zapomnisz na jakiś czas:luzik:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Och kierowca kierowca ;-) faktycznie rusza sie ta igielnica gora dol. Ma ani drgnac?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trzeba sprawdzić czy rusza się tylko igielnica czy może ruszają sie nią reszta części maszyny. Myśle że nie powinna mieć luzu góra dół ale jest to moja tylko opinia. Bazuje na wiedzy o maszynach przemysłowych w których taki luz jest niedopuszczalny.Jak duży jest ten luz, 1 mm czy większy?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na oko moze to byc wiecej niz 1mm. Oslony wszedzie i trudno dojzec czy cos jeszcze sie nie rusza..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przytrzymać koło główne jednocześnie ruszać igielnicą góra dół i w tym momencie zaobserwować czy dolny chwytacz stoi w miejscu. Najlepszy byłby nagrany filmik
Avatar użytkownika
Świeżynek
Probuje zalaczyc filmik ale cos slabo sie laduje. Na moje oko chwytacz sie nie rusza
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak sobie myślę że to już chyba jego taka uroda. Głośny, niedokładny itp. dlatego dali takie badziewie do Polski bo np. w Niemczech nikt by takiego nie kupił. Moja znajoma ma podobny z Niemiec i też jest trochę głośny ale szyje dobrze. MA nawet płytę CD z instrukcją nawlekania .Jak będę u niej to pożyczę i jakoś prześle.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tez mam takie wrazenie... :-( chyba zawioze go jutro do lidla. Niech wysylaja do serwisu. Moze jakims cudem odzyskam pieniadze i kupie jednak wymarzonego overloka z janome. Chcialam zaoszczedzic to teraz mam. Chytry 2x traci ;-)

37 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.